Rallijsprints: atklāj vasaras sezonu

5.maijā ar sacensībām "Kalnamuiža" Kurzemē, Latvijas čempionāta trešo posmu, tika atklāta rallijsprinta vasaras sezona. Uz starta stājās ne tikai rallijsprinta braucēji, bet arī vairākas ekipāžas, kas bija nolēmušas šo sacīksti izmantot kā treniņu Talsu rallijam, kas notiks šajās brīvdienās.

Sacensībās piedalījās arī vairākas mūsu puses autosportistu ekipāžas. "4WD" klasē 2.vietu izcīnīja Jāņa Patmalnieka/ Haralda Kauliņa ekipāža. Šajā pašā klasē 4.vietā ierindojās Rimanta Kalniņa/ Jāņa Siliņa ekipāža. "2WD Open" 2.vietu izcīnīja novadnieks Ralfs Sirmacis ar līdzbraucēju Māri Kulšu. 9.vietā šajā klasē ierindojās Viesturs Tilgass/ Modris Žeimuts, savukārt 17.vietā - Atis Ozoliņš/ Jānis Lācis.

Nākamais rallijsprinta čempionāta posms notiks 8. un 9.jūnijā Madonas pusē.