Rallijsprints „Gulbis”: OKartes Autosporta Akadēmijas pilots Ralfs Sirmacis izcīna otro vietu

Šajā nedēļas nogalē, 8. jūnijā, Cesvaines apkārtnē norisinājās Latvijas Rallijsprinta Čempionāta 4. posms - „Gulbis 2013". Šajā rallijsprintā piedalījās arī divas „OKartes Autosporta Akadēmijas" rallija komandas ekipāžas - Ralfs Sirmacis ar stūrmani Māri Kulšu izcīnīja otro vietu, bet Emīls Blūms/Andris Mālnieks ierindojās piektajā vietā.

Šajā rallijsprintā triumfu 2WD Open klasē izcīnīja Andis Neikšāns, kurš startēja ar BMW M3 automašīnu. Jau ar pirmo ātrumposmu nopietnu cīņu OKartes Autosporta Akadēmijas jauniešiem pieteica Atis Bruņinieks, kurš arī startēja ar Ford Fiesta R2. Rallijsprinta finišā A. Bruņinieks izrādījās vien 0,44 sekundes ātrāks par E. Blūmu.  

Otrās vietas ieguvēji R.Sirmacis/M. Kulšs ir apmierināti ar aizvadīto sacīksti un atzīst, ka ātrumposmi ir bijuši ļoti sarežģīti. R.Sirmacis: „Nevaru teikt, ka visus ātrumposmums iztikām bez piedzīvojumiem. Otrajā dopā mums priekšā izvilka citu sporta mašīnu, kas bija nobraukusi no ceļa, un man nācās apstāties. Tur pazaudējām daudz laika, un tas nozīmēja, ka, lai atgūtu zaudēto, gāzi laist vaļā nevarēs. Pēc tam patraucēja elektronikas problēmas, bet mūsu Ford Fiesta ir izturīga mašīna, un veiksmīgi esam finišā. OKartes Autosporta Akadēmijai ir ļoti labi mehāniķi, tāpēc nav šaubu, ka uz nākošajām sacīkstēm viss būs kārtībā. Kopumā esmu ļoti apmierināts. Gribējās braukt vēl! Vēlos pateikt paldies organizatoriem, jo sagatavotie ātrumposmi tiešām bija ļoti viltīgi un ar interesantu konfigurāciju. "

 

Ekipāža E.Blūms/A.Mālnieks, pēc piedzīvotā negadījuma Talsos, šo rallijsprintu aizvadīja treniņa nolūkos, tāpēc jau pirms sacīkstēm atzina, ka uzvara šoreiz nav prioritāte. E. Blūms: „Neskatoties uz to, ka šoreiz braucu piesardzīgāk, rallijsprints izvērtās ļoti interesants. Trešajā ātrumposmā ietriecāmies roterī, un pēc tam es visu laiku baidījos, ka mašīnai varētu būt tehniski bojājumi. Tas traucēja koncentrēties braukšanai. Par laimi viss bija kārtībā! Pēc tam pieļāvu vēl dažas kļūdas. Bet, kā jau teicu pirms šīm sacīkstēm, rezultāts nebija mūsu prioritāte. Mans mērķis bija atgūt pārliecību pār sevi un sastrādāties ar stūrmani. Taču, finišējot šo rallijsprintu, jūtu, ka ir nepieciešams vēl kāds treniņš, lai jau nākošajā rallijā varētu aizvadīt labu dueli ar R.Sirmaci."

 

Kā nākošās sacīkstes OKartes Autosporta Akadēmija plāno aizvadīt ralliju „Estonia 2013" 19. jūlijā, Igaunijā, Otepes pilsētā.

 

OKartes Autosporta Akadēmijas galvenais sponsors ir OKarte. Projektu atbalsta arī If Apdrošināšana un Ford. Labvēļi ir arī Latvijas Automobiļu federācija un Fiesta R2 dīleris Baltic Motorsport Promotion. Sporta riepas piegādā Pirelli. Tehnisko atbalstu nodrošina Rallija Klubs un Chiptuning.lv, informatīvi palīdz Ātruma Cilts un Go4Speed.lv.

 

2013.gadā ekipāžu Sirmacis/Kulšs atbalsta arī Pata AB, Pirtel, Motul, Peat Export, Krown, JOSA, caune.lv un Kaļķu Vārti; ekipāžas Blūms/Mālnieks sponsori ir Raunas Bruģakmens, Trimen Tractors, ERline auto, būvfirma Renesance, Optimeyz un Kaspariņš.

Pievieno komentāru

Sports