Rallijsprints: 'Kalnamuiža 2014' uzvar Ķenavs/Cimdiņš 2

Rallijsprintā "Kalnamuižā 2014", kas 10. maijā norisinājās Skrundas novada Sieksātes apkārtnē, kopumā startēja 70 ekipāžas. Šajā rallijsprintā ļoti spraigā cīņā uzvarēja Mārcis Ķenavs ar stūrmani Gati Cimdiņu, kuriem šīs bija tikai pirmās sacensības ar pilnpiedziņas automašīnu. Par to informē ww.Go4speed.lv.

Jau sacensību pirmajos kilometros izveidojās līderu trio - Jānis Berķis, Mārcis Ķenavs, Edijs Bergmanis, - un starp šiem sportistiem visas dienas garumā noritēja ļoti spraiga cīņa par sekundes desmitdaļām.

Ķenavs uzvarēja piecos no astoņiem ātrumposmiem, taču sacensību finišā viņš savu tuvāko konkurentu apsteidza par 1,09 sekundēm. 2.vietā rallijsprintā "Kalnamuiža 2014" ierindojās Jānis Berķis/Edgars Čeporjus, kuram tika piešķirts piecu sekunžu sods par ātruma slāpētāja notriekšanu. Bergmanis pēdējos trīs ātrumposmos bija nedaudz lēnāks un finišā ierindojās 3.vietā, uzvarētājam zaudējot 31,96 sekundes. Visas trīs ekipāžas startēja "4WD Open" ieskaitē.

Portāls informē, ka šogad rallijsprints "Kalnamuiža 2014" bija gan Latvijas rallijsprinta čempionāta 3.posms, gan arī Lietuvas rallijsprinta čempionāta 1. posms. Sportistiem bija jāveic rallija līdzjutējiem labi zināmie Kalvenes, Marijas muižas un Podnieku ātrumposmi. Papildsacensību kopējais garums sasniedza 48,2 kilometrus.