Rallijsprints: tuvojas “Gulbis 2016”

Gulbenes apkaimē 6.augustā norisināsies rallijsprints “Gulbis 2016”, kas šogad būs ne tikai Latvijas, bet arī Lietuvas rallijsprinta čempionāta posms.

Šogad rallijsprintā „Gulbis” tiks gaidīti arī sportisti, kas ar savām standarta automašīnām startē minirallija sacensībās. Īpaši viņiem izveidots „Minirallija kauss”, kur sportisti veiks pilnu rallijsprinta distanci, ņemot vērā rīkotāju noteiktos vidējos ātrumus.
 
Rallijsprintā “Gulbis” šogad paredzēti seši ātrumposmi (trīs ātrumposmi, kas katrs tiks veikts divreiz), kuru kopējais garums būs 45,72 kilometri. Jāpiebilst, ka gan sportistus, gan, protams, arī līdzjutējus priecēs pavisam jauns ātrumposms, kas līdz šim nav braukts ne ziemas, ne vasaras rallijos.

Cīņa risināsies “4WD”, “4WD Open”, “2WD Open” un “1600” ieskaites grupās. Sportisti tiek aicināti pieteikties arī “Klasikas kausam”. Savukārt Lietuvas rallijsprinta dalībnieki sacentīsies “SG-1”, “SG-2”, “SG-4”, “SG-4”, “Open” un “2WD” klasēs.

Ir sākusies dalībnieku reģistrācija sacensībām, publicēts rallijsprinta “Gulbis 2016” nolikums un citi sacensību dokumenti, kā arī izsludinātas aizliegtās teritorijas. Pieteikumu pieņemšana turpināsies līdz 27.jūlija vakaram. Rallijsprinta centrs būs Gulbenē, Kļavu ielā 30, kur atradīsies arī servisa parks. Rallijsprinta starts paredzēts 6.augustā pulksten 13.00 pie Gulbenes novada domes, plānotais finišs pirmajai automašīnai – pulksten 17.10 (Robežu ielā). Apbalvošanas ceremonija paredzēta pulksten 19.15 centrālajā skvērā.
Visa informācija par sacensībām atrodama mājaslapā “www.4rati.lv”.

Pievieno komentāru

Sports