Rankas kausa izcīņa minifutbolā

20.septembrī nu jau bijušajā Rēveļu pamatskolas sporta laukumā notika turnīrs minifutbolā.

"Uz sacensībām tika uzaicinātas četras komandas no Cēsu novada - Rauna, Jaunpiebalga, FK "Vaivīte", Ineši. Viena komanda pārstāvēja Vidagu.


Gulbenes novadu pārstāvēja Lizuma komanda un divas komandas no Rankas pagasta - Rēveļi un Ranka," informē sacensību organizators Pēteris Zelčs.


Komandas tika sadalītas divās apakšgrupās, un no katras apakšgrupas divas labākās cīnījās par medaļām. Sacensības atklāja Raunas un Lizuma futbolisti, ar rezultātu 0:1 uzvarēja Lizums. Otrajā spēlē tikās Rēveļi un Jaunpiebalga - rezultāts 0:2. Pārējie spēļu rezultāti: Ranka - Vidaga 4:1, Lizums - Jaunpiebalga 0:0, Rēveļi - Rauna (Rēveļu komanda, būdama vadībā 2:0, tomēr pamanījās zaudēt ar 2:3), Vidaga - FK "Vaivīte" 1:2, Ranka - Jaunpiebalga 1:0, FK "Vaivīte" - Ranka 1:2.


Pusfinālā tikās Rauna - FK "Vaivīte" 0:3, bet otrajā pārī Ranka - Jaunpiebalga 3:1. Cīņa par 3. un 4.vietu atkal spēkiem mērojās Jaunpiebalga un Rauna, šoreiz arī pārāki ar rezultātu 0:1 bija Raunas futbolisti, tā ka runām, ka Jaunpiebalga tīšām zaudējusi Raunai nav pamata. Cīņā par 1. un 2.vietu vēlreiz spēkiem mērojās Rankas un FK "Vaivīte" futbolisti. Šoreiz rancēnieši piedzīvoja zaudējumu ar resultātu 0:4 un palika 2.vietā.


Turnīrs notika ļoti korekti, bez rupjībām uz laukuma, par to rūpējas tiesnesis Arnis Martusevičs. Tikai diviem spēlētājiem tika izteikti brīdinājumi, un katrs no viņiem šķīrās no viena lata.
Rankas pagasta komandās spēlēja A.Fiļipovs, A.Račāns, J.Bedeicis, A.Pogulis, A.Zelčs, A.Kartašovs, A.Vanags. E.Račāns, T.Kasparovičs, J.Zelčs, S.Burtnieks, M.Laizāns.


Liels paldies par atbalstu sacensību veiksmīgai norisei Rankas pagasta pārvaldes vadītājam Mārim Jansonam un a/s "Rankas piens" vadītājam Aldim Spalviņam.

Pievieno komentāru

Sports