Rezultāti uzlabojas

Pagājušās nedēļas nogalē Smiltenes pusē notika pēdējais “SEB” maratona kalnu divriteņiem posms. Šajās sacensībās startēja vairāk nekā 1000 riteņbraucēju, kuri sacentās gan tautas, gan arī sporta klasē. Tāpat kā visos iepriekšējos, arī šajā posmā tautas klasē startēja arī gulbenieši.

Ļoti labu vērtējumu Gulbenes komandai “Gulbene SK “Šķēps”” izdevās sasniegt komandu vērtējumā. Komanda finišēja 14.vietā, tādējādi sezonas kopvērtējumā gulbenieši var lepoties ar 26.vietu 98 komandu konkurencē. Komandas sastāvā šajā sezonā startēja Maksims Zagoruiko, Imants Kublačovs, Ainārs Priedeslaipa, Kaspars Beitāns, Gints Āboliņš, Edmunds Gobiņš, Vjačeslavs Kostjučenko un Juris Aleksāns.


J.Aleksāns stāsta, ka, protams, arī katra komandas locekļa individuālie rezultāti ir uzlabojušies, salīdzinot ar iepriekšējo gadu. Komanda ir gatava piedalīties un cīnīties par vēlākiem sasniegumiem sacensībās arī nākamgad. ““SEB” kalnu divriteņu maratonā startē arī vairāki citi gulbenieši, piemēram, Jānis Paipals, Aigars Vorza, Valdis Porietis un citi, varbūt nākamgad viņi pievienosies un pastiprinās mūsu komandu,” piebilst J.Aleksāns.


Lai arī Gulbenē vēl vairāk popularizētu riteņbraukšanas sportu, tiek domāts par vietēju sacensību organizēšanu Gulbenē. “Tās nebūs sarežģītas sacensības. Mēģināsim izdomāt interesantu trasi un aicināsim gulbeniešus startēt šajās sacensībās,” saka J.Aleksāns.

Pievieno komentāru

Sports