Rīgā gulbeniešiem neizšķirts rezultāts 1

Ceturto spēli izbraukumā Latvijas pirmās līgas čempionātā aizvadījuši FB "Gulbene 2005" futbolisti. Rīgā viņi cīnījās neizšķirti 1:1 ar FK "Daugava/RFS" komandu.

Tradicionāli spēlei aktīvāk sāka mūsēji un jau ceturtajā minūtē pēc stūra sitiena izspēles Ivans Sputajs atklāja rezultātu. Turpinājumā gulbenieši veidoja daudz vārtu gūšanas momentus, bet visi noslēdzās ar neprecīziem sitieniem vai arī rīdziniekus glāba vārtu pārliktnis un stabs.

Arī Rīgas komanda centās apdraudēt mūsu vārtus, bet tās bija retas reizes un ne bīstamas. Pirmais puslaiks noslēdzās 1:0 FB "Gulbene 2005" labā.

Otrajā puslaikā turpinājās jau redzētais - mūsējie uzbruka, vārtus gūt nevarēja, bet pretinieks atbildēja ar pretuzbrukumiem. Vienā tādā vienkāršā saimnieku uzbrukumā kļūdījās vairāki mūsu futbolisti, un pieredzējušākais vīrs mūsu komandā Igors Korabļovs, cīnoties ar pretinieku, raidīja bumbu savos vārtos. Rezultāts kļuva 1:1 un līdz spēles beigām nemainījās.

Otrajā puslaikā laukumā devās arī gulbenietis Jānis Lapss un atstāja ļoti labu iespaidu ar savu cīņassparu.

Nākamā spēle FB "Gulbene 2005" komandai 29.maijā izbraukumā ar FK "Kuldīga". Un tad jau klāt būs 5.jūnijs - pirmā spēle Gulbenes stadionā.

Spēles protokols

FB "Gulbene 2005": A.Nikoļskis, I.Korabļovs, A.Ivanovs, S.Pihockis, T.Mežs, I.Gluško(65' R.Pirktiņš), S.Mišins(76'I.Tolkačs), I.Sputajs, V.Kopča, D.Vorobjovs(78'J.Lapss), J.Radevičs.

Vārti: 4'I.Sputajs; 66'I.Korabļovs(s.v.)

Brīdinājumi: V.Kopča 90'

Tiesneši: I.Caune, A.Lemkins, J.Pukijāns.

Turnīra tabula pēc ceturtās kārtas

VKomandaSUNZVĀRTIP 1.FK Spartaks(Jūrmala)431013:3102.FS Metta/LU(Rīga)431010:0103.FB Gulbene-200543108:1104.FC Jūrmala43018:595.FK Daugava/RFS(Rīga)42206:286.SK Liepājas Metalurgs-2421111:177.BFC Daugava-2(D-pils)42028:568.FK Auda(Rīga)40312:439.FK Jelgava-240130:3110.FK Tukums 2000/TSS40132:11111.Valmieras FK/BSS40131:12112.FK Kuldīga40042:250

skatītājs

Skatījos spēli,un,uzskatu,ka trenerim Jāni vajadzēja laist laukumā jau vismaz kādā minūtē 60. Tas,ka viņš nedaudz krita ārā no tā kopēja līmeņa ir fakts,tomēr,cīņas spars gan viņam piemīt..
Iespējams, ka šī nebija D.Vorobjovsa diena,tomēr,neizmantot tādas izdevības kādas bija viņam,ir visai grūti..Domāju,ka cilvēkam,kurš futbolu trenējas dien dienā vismaz vienu tām savām trim superizdevībām vajadzēja izmantot...

pirms 9 gadiem, 2010.05.25 10:25