Rīgas "Dinamo" noslēdz vienošanos ar čehu vārtsargu Prušeku

Rīga, 5.nov., LETA. Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas "Dinamo" savu sastāvu pastiprinājis ar 32 gadus veco čehu vārtsargu Martinu Prušeku, vēsta komandas mājaslapa internetā.

Šīs sezonas sākumā Prušeks spēlēja KHL klubā Maskavas "Spartak". Krievijas kluba sastāvā viņš aizvadīja 22 spēles, vidēji savos vārtos ielaižot 3,0 ripas un atvairot 87,9% pretinieku metienu. Ar "Spartak" komandu Prušekam bija līgums uz trim mēnešiem, taču juridiski vārtsargs ir Čehijas vienības "Vitkovice" īpašums. Pieredzējušais vārtsargs savas karjeras lielāko daļu ir pavadījis tieši "Vitkovice" komandā, kurā kopumā nospēlējis desmit sezonas. Prušeks ir spēlējis arī Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubos Otavas "Senators" un Kolumbusas "Blue Jackets", kā arī Amerikas hokeja līgas (AHL) vienībās Binghamtonas "Senators", Sirakūzu "Crunch" un Grendrepidas "Griffins".

 

2006./2007.gada sezonu Prušeks aizvadīja Krievijas klubā Sanktpēterburgas SKA, kura sastāvā piedalījās 22 mačos, vidēji ielaižot 2,69 ripas.

1999.gadā Prušeks bija iekļauts Čehijas izlases sastāvā startam pasaules čempionātā Norvēģijā, taču nevienā no spēlēm laukumā nedevās.

 

Jau ziņots, ka oktobra beigās Rīgas "Dinamo" treneru kolektīvs un vadība pieņēma lēmumu neturpināt sadarbību ar zviedru vārtsargu Dānielu Sperli, kurš komandai uz pārbaudes laiku pievienojās oktobra sākumā.

 

Šajā laikā viņš piedalījies piecās spēlēs, kopumā laukumā pavadot 252 minūtes un 56 sekundes, bet savos sargātajos vārtos ielaižot 11 ripas (vidēji spēlē 2,61) un atvairot 108 metienus (atvairīto metienu procents - 90.8).

 

Ar Sperli vārtos "Dinamo" vienreiz uzvarēja, trīs reizes zaudēja, bet vienreiz viņš tika nomainīts.

Pievieno komentāru

Sports