Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rīkos tautas skrējienu „Uz divu sezonu robežas”

Sestdien, 12.septembrī, ziemas sporta centrā „Mežinieki" notiks tautas skrējiens „Uz divu sezonu robežas", kurā piedalīties aicināts ikviens sportisko aktivitāšu cienītājs.

Alūksnes novada pašvaldības sporta darba organizators Vilnis Veļķeris informē, ka pavisam tiks piedāvātas trīs dažādas distances. Garākā no tām būs septiņus kilometrus gara, ko varēs veikt sekojošās dalībnieku grupās: vecuma grupā līdz 16 gadiem, no 17 līdz 39 gadiem, no 40 līdz 49 gadiem, no 50 līdz 59 gadiem, vecuma grupā virs 60 gadiem, kā arī tautas klasē bez vecuma ierobežojuma.

 

Vidējā jeb 3.5 kilometrus garā distance būs paredzēta bērniem un jauniešiem līdz 14 gadiem. Savukārt īsākā distance būs vienu kilometru gara. Tā sauksies „veselības kilometrs", kuru mērot varēs ikviens veselīga dzīvesveida cienītājs bez vecuma ierobežojuma.

 

„Uz starta līnijas aicināsim stāties vasaras un jau tuvojošās ziemas sporta veidu pārstāvjus, lai pārbaudītu un salīdzinātu savu sportisko sagatavotību vai lai vienkārši kopā veiktu kādu no piedāvātajām distancēm," saka V.Veļķeris.

 

Viņš ziņo, ka reģistrēties sacensībām varēs, sākot no pulksten 14.30 līdz 15.45, bet starts tiks dots pulksten 16.00. Katras vecuma grupas trīs ātrākie skrējēji saņems diplomus un balvas.

 

Savukārt ikviens „veselības kilometra" veicējs tiks pie piemiņas diploma par dalību sacensībās. Ar pilnu tautas skrējiena „Uz divu sezonu robežas" nolikumu var iepazīties Alūksnes novada pašvaldības mājas lapā www.aluksne.lv/dome.>

Pievieno komentāru

Sports