Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rīt - "LatvianBaja Ziemas kausa izcīņas 2010" otrais posms

Ziema neatkāpjas un turpina lutināt visus ziemas prieku cienītājus, kā arī cilvēkus, kuriem tuva ir autobraukšana ziemā un kuriem patīk sacensties savā starpā speciāli šim nolūkam sagatavotā trasē. Sestdien, 30. janvārī netālu no Lielvārdes lidlauka, Aleksandra Muižas trasē visus ziemas autobraukšanas mīļotājus kopā pulcēs "LatvianBaja Ziemas kausa izcīņas 2010" otrais posms.

Ģirts Avotiņš informē, ka visiem līdzjutējiem par prieku arī šajā posmā notiks sacensības Brīvās klases automobiļiem, kas ir speciāli sagatavoti šāda veida sacensībām. "Iepriekšējā posmā šī klase izcēlās ar ļoti spraigu cīņu un intrigu, jo atšķirībā no pārējām klasēm, kur notiek individuāli starti, šai klasei tiek dots kopējais starts," piebilst Ģ.Avotiņš.

 

Kā atrast "Aleksandra Muižas" trasi? Iebraucot no Rīgas puses Lielvārdē pa autoceļu A6, meklējiet norādi "Rembates 9", nogriezieties pa kreisi un sekojiet norādēm. Dalībniekiem iesakām iepazīties arī ar "LatvianBaja Ziemas kausa izcīņas 2010" nolikumu un 2. posma nolikumu, kurus iespējams atrast Latvijas Automobiļu federācijas mājas lapā www.laf.lv vai lejupielādēt:

 

"LatvianBaja Ziemas Kausa izcīņa 2010" nolikums

 

http://dl.dropbox.com/u/478391/LatvianBaja/LatvianBaja-kausa_nol.doc

 

"LatvianBaja Ziemas Kausa izcīņa 2010" 2.posms nolikums

 

http://dl.dropbox.com/u/478391/LatvianBaja/LatvianBaja_kauss_2p.doc

 

"Madonas Ziemas kausa izcīņa 2010"

 

Paralēli iepriekš aprakstītajām sacensībām, katru otro nedēļu Madonas kartingu trasē tiek rīkota "Madonas Ziemas kausa izcīņa 2010". Pirmais posms tika aizvadīts 23. janvārī. "Madonas Ziemas kausa izcīņas 2010" 2. posms notiks 6. februārī.

 

Papildus informāciju par šīm sacensībām iespējams iegūt, sazinoties ar to organizatoru Kasparu Ērkuli (tel: +371 22309446; e-mail: latvianbaja@gmail.com)

 

Pievieno komentāru

Sports