Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ritai Vucēnai – veterānu rekords

Latvijas sporta veterānu savienības 49. veterānu spēļu ziemas sacensībās vieglatlētikā Rīgas sporta manēžā pulcējās 28 komandas. Gulbenes novada komanda spēcīgajā konkurencē ierindojās 6.vietā.

Sacensību gaitā lielisku valsts veterānu rekordu savā vecuma grupā 3 kilometru soļojumā ar rezultātu 21:28,8 sasniedza Rita Vucēna, par vairākām minūtēm labojot iepriekšējā rekordu. Rita izcīnīja 2.vietas 60 metru skrējienā un tāllēkšanā. Izcilu sniegumu Rīgā demonstrēja arī Zaiga Baltā, izcīnot trīs zelta medaļas - 60 metru, 200 metru skrējienā un tāllēkšanā savā vecuma grupā.

Gulbenes soļotāju saimei ir piepulcējusies talantīga un perspektīva soļotāja Ņina Jurciņa, kuras pirmais starts sacensībās 3 kilometru soļojumā deva 1.vietu savā vecuma grupā. Arī Inese Zelča pirmo reizi startēja valsts sacensībās vieglatlētikā, viņai - bronzas godalga 3 kilometru soļojumā un zelta medaļa lodes grūšanā savā vecuma grupā. Irita Bačka ieguva 2.vietu, savukārt Anita Žavrida - 3.vietu 3 kilometru soļojumā savās vecuma grupās. Gita Deksne pēc traumas sadziedēšanas startēja augstlēkšanā, kur ieguva 2.vietu, un tāllēkšanā, kur ieguva 3.vietu Latvijas sportistu konkurencē savā vecuma grupā.

3 kilometru soļojumā vīriešiem savā vecuma grupā uzvarēja Jānis Supe, lodes grūšanā savā vecuma grupā 1.vieta - Jānim Pāvuliņam. 3 kilometru soļojumā savās vecuma grupās 1.vietas arī Gunāram Rubenim un Vitālijam Deksnim, bet 2. vietas - Harijam Āboliņam un Guntim Balodim. Ilvars Glāznieks izcīnīja sudraba godalgu trīssoļlēkšanā. Komandā startēja arī Jānis Pērkons, bet pie godalgām viņš šoreiz netika.

Turpmākās lielākās sacensības Gulbenes novada sportistiem paredzētas aprīļa sākumā Somijā, kur notiks pasaules vieglatlētikas veterānu meistarsacīkstes stadionā zem jumta. Šajās sacensībās Latvijas valsts komandas sastāvā gatavojas startēt A.Žavrida, H.Āboliņš, V.Deksnis un G.Rubenis. Lielākais pasākums vieglatlētikas veterāniem Latvijā notiks 30. jūnijā un 1.jūlijā, kad Jūrmalā notiks Latvijas sporta veterānu 49. sporta spēļu noslēguma sacensības vairākos sporta veidos, arī vieglatlētikā, kur arī notiks Baltijas valstu čempionāts vieglatlētikā. Tajā startēs arī sportisti no pārējām Eiropas valstīm.

Pievieno komentāru

Sports