Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Riteņbraukšana: lizumnieši startē Centrāleiropā

Četri Lizuma velokomandas dalībnieki – Aivars Dārznieks, Renārs Pūcītis, Kristaps Kancers un Lauris Celitāns - pagājušās nedēļas nogalē piedalījās riteņbraukšanas sacensībās “Beskidy MTB Trophy” Polijā. Pēc četru dienu startiem sportisti mājup atgriezušies pārguruši, bet priecīgi un gandarīti par paveikto, jo rezultāti tiešām ir labi.

Izcīna arī godalgotu vietu
Sacensības norisinājās četras dienas, un katru dienu bija jāveic viens sacensību posms. Kopumā sacensībās startēja apmēram 600 dalībnieku no 27 dažādām valstīm. Dalībnieki startēja divās distancēs. Lizuma velokomandas pārstāvji startēja īsākajā distancē, kur kopumā bija mazliet vairāk nekā 200 dalībnieki! Īsākajā distancē četrās dienās bija jāveic nedaudz vairāk kā 200 kilometri un 7000 kāpuma metri.

Pirmajā posmā Kristaps finišēja 51.vietā (23.vieta savā grupā). Aivars brauciena laikā pārsita riepu, tomēr finišā viņam – 83.vieta (26.vieta savā grupā). Renārs panāca Aivaru un turpmāko trasi abi veica kopā. Renāram finišā – 84.vieta (27. vieta savā grupā). Arī Lauri piemeklēja tehniska ķibele. Tehniskajā punktā servisa zēni viņam palīdzēja tikt atpakaļ uz strīpas un finišā viņam – 111.vieta (48.vieta savā grupā). Komandu vērtējumā Lizuma velokomandai – 10.vieta.

Pēc otrā posma sportisti komandas “facebook” profilā (“https://www.facebook.com/velokomandaLizums”) rakstīja, ka cerot, ka šis bija grūtākais posms, jo trase no sportistiem izsūkusi visu, ko varēja izsūkt. Šajā posmā K.Kancers ierindojās  43.vietā (17.vieta savā grupā), 53.vieta – R.Pūcītim (19.vieta savā grupā), 54.vieta – A.Dārzniekam (20.vieta savā grupā) un 60.vieta – L.Celitānam (24.vieta savā grupā). Otrajā posmā komandu vērtējumā lizumniešiem – 7.vieta.

Trešajā posmā Kristaps finišēja ar ļoti labu rezultātu – 31.vieta (14.vieta savā grupā). Tikai mazliet no Kristapa atpalika Lauris, viņam – 34.vieta (16.vieta savā grupā). Aivars un Renārs visu trasi cīnījās plecu pie pleca, viens otru pagaidot un palīdzot. Aivars gan kāda nobrauciena beigās piedzīvoja pamatīgu kritienu, taču ceļu varēja turpināt un finišu abi ar Renāru sasniedza vienlaikus, Renārs ierindojoties 58.vietā (21.vietā savā grupā) un Aivars – 59.vietā (22.vietā savā grupā). Trešās dienas komandu vērtējumā lizumniešiem – 5.vieta.

Ceturtā diena bijusi vēl karstāka nekā iepriekšējā, temperatūra bijusi krietni virs 36 grādiem. Gan reljefs, gan daba sportistus nebeidza pārsteigt. Viņi atzina - kad šķitis, ka nu jau izbaudīts viss, izrādījies, ka tomēr ne - visu tur izbaudīt laikam nav iespējams. Pēdējo posmu visi komandas braucēji aizvadīja sekmīgi. Ļoti patīkamu pārsteigumu sev un arī visiem pārējiem sarūpēja Kristaps, savā grupā izcīnot 3.vietu, starp visiem braucējiem viņam - 15.vieta. L.Celitānam šajā posmā - 36.vieta un savā grupā – 13.vieta, R.Pūcītim – 53.vieta un 22.vieta savā grupā un A.Dārzniekam – 54.vieta un 23.vieta savā grupā.

Arī kopvērtējuma rezultāti ir ļoti patīkami – K.Kanceram - 33.vieta (13.vieta savā grupā), L.Celitānam – 56.vieta (25.vieta savā grupā), R.Pūcītim – 58.vieta (21.vieta savā grupā) un A.Dārzniekam - 59.vieta (22.vieta savā grupā). Komandas kopvērtējums – 6.vieta.

Sveiki un veseli!
“Šīs sacensības ir grūtākās Centrāleiropā! Protams, ka mēs visi esam apmierināti un gandarīti ar paveikto! Visi sveiki, veseli! Esam finišējuši visas četras dienas. Skaidrs ir tas, ka nākamgad mēs brauksim atkal un tad jau būs konkrēti mērķi, kurus mēs sasniegsim,” saka A.Dārznieks.

“Liels paldies mūsu atbalstītājiem trasē - bez Evitas, Ingas, Marutas un Edmunda palīdzības mēs tik labi nevarētu nostartēt, jo visos komandas organizatoriskajos un sadzīviskos jautājumus mums palīdzēja tieši viņi. Pirms braucieniem sarūpēja pamatīgu maltīti, pēc braucieniem rūpējās, lai visiem formas un velosipēdi būtu tīri un kārtīgi, braucējiem tādējādi bija mazliet mazāk lietu, par ko satraukties. Paldies arī Lizuma pagasta pārvaldei par atbalstu, kā arī visiem mūsu sponsoriem!”

Runājot par nākamajiem neparastajiem braucieniem, Aivars piebilst, ka viens ne tik ikdienišķs starts būs tepat, Latvijā, 25.jūlijā - 24 stundu MTB sacensības.

Pievieno komentāru

Sports