Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Riteņbraukšana: “Šķūnenieku kauss” notiks jau 20.reizi

Lejasciema pagastā šīs nedēļas nogalē, 8. un 9.augustā, jau 20.reizi notiks “Šķūnenieku kauss”. Sacensības ir izaugušas par ikgadēju un tradicionālu sporta un atpūtas pasākumu, kas ikreiz pulcē vairākus simtus dalībnieku.

Arī šogad organizatori aicina piedalīties sacensībās, izbaudīt izklaides, kā arī vienkārši būt kopā.

Sestdien, 8.augustā, pulksten 11.00 Lejasciema centrā starts tiks dots bērnu sacensībām, kurās bērni veiks dažus simtus metru. Pieteikties varēs dažas minūtes pirms starta. Pulksten 11.15 turpat startēs 10 kilometru individuālā brauciena pirmais dalībnieks. Pieteikties sacensībām varēs stundu pirms starta, kā arī sacensību laikā Lejasciema centrā.

Sestdien pulksten 16.00 pļavā pie “Šķūnenieku” mājām startēs velokross. Pieteikšanās notiks starta vietā 45 minūtes pirms sacensībām vai 10 kilometru sacensību laikā Lejasciema centrā. Pulksten 20.00 Lejasciema estrādē notiks pirmās dienas “Šķūnenieku kausa” uzvarētāju apbalvošana. 10 kilometru brauciena absolūtie uzvarētāji iegūs Šķūnenieku kausus. Apbalvoti tiks arī labākie velokrosa dalībnieki. Savukārt pēc apbalvošanas ikviens tiks gaidīts ballē.

Svētdien, 9.augustā, pulksten 12.00 sāksies triatlons “Šķūnenieku” peldvietā. Dalībnieki veiks trīs sacensību etapus – peldēšanu, brišanu pa Gauju, riteņbraukšanu, skriešanu. Pieteikties varēs starta vietā stundu pirms sacensībām. Uzreiz pēc triatlona beigām – apmēram pulksten 14.00 - pie “Šķūneniekiem” divos laukumos sāksies arī futbola turnīrs. Turnīram varēs pieteikties līdz pulksten 11.30.

Organizators Gatis Kurzemnieks stāsta, ka “Šķūnenieku kausam” ir izveidota jauna mājas lapa, ir izstrādāta nopietnāka rezultātu apstrādes sistēma.

Šogad paredzētas arī dažādas izmaiņas sacensību gaitā, piemēram, 10 kilometru brauciens būs dinamiskāks un spraigāks, jo dalībnieki startēs ik pa 20 sekundēm, izmainīts arī velosipēdu grupu sadalījums.

G.Kurzemnieks uzsver, ka visiem riteņbraucējiem sacensībās obligātas būs ķiveres, tas attiecas gan uz 10 kilometru distanci, gan bērnu sacensībām, gan velokrosu, gan arī triatlonu. Vienīgi senioriem ķiveres varēs nebūt.

“Sestdienas vakarā pēc apbalvošanas visi tiek aicināti apmeklēt arī balli. Tā parasti ir kā balva visiem dalībniekiem, brīvprātīgajiem palīgiem, kā arī visiem apkārtējiem iedzīvotājiem. Mēs, organizatori, šobrīd cītīgi gatavojamies pasākumam un galvenais ceram, ka būs labs laiks, tad arī arī noskaņojums visiem būs jauks un pasākums izdosies!” saka G.Kurzemnieks.

Sacensību nolikums pieejams mājas lapā “www.skunenieki.lv”.

Pievieno komentāru

Sports