Rodrigo Laviņš iecelts par Rīgas "Dinamo" jauno kapteini

Rīga, 10.nov., LETA. Par Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas "Dinamo" jauno kapteini iecelts Latvijas izlases aizsargs Rodrigo Laviņš, kurš šos pienākumus pildījis arī valstsvienībā, vēsta vienības oficiālā mājaslapa internetā.

Šo sezonu kā kapteinis sāka uzbrucējs Aleksejs Širokovs, bet Laviņš pirmo spēli jaunajā amatā aizvadīja jau pagājušajā nedēļā, kad "Dinamo" pārbaudes mačā tikās ar komandu "Liepājas metalurgs".

 

"Jauno kapteini balsojot ievēlēja spēlētāji. Šī nomaiņa nenozīmē, ka treneriem vai spēlētājiem būtu kādas pretenzijas pret iepriekšējo kapteini," izteicās komandas galvenais treneris Jūliuss Šuplers.

 

"Es izrunājos ar viņu, pavaicāju arī, kā Aleksejs jūtas, pildot kapteiņa pienākumus, un kā tas ietekmē viņa sniegumu laukumā. Pēc sarunas mēs secinājām, ka papildu atbildība, ko uzliek komandas kapteiņa pienākumi, traucē viņam pilnībā koncentrēties spēlei. Tādēļ arī tika pieņemts lēmums ievēlēt jaunu komandas kapteini."

 

Nākamo maču KHL turnīrā "Dinamo" aizvadīs ceturtdien, 13.novembrī, kad Magņitogorskā tiksies ar vietējo "Metallurg" vienību.

Pievieno komentāru

Sports