“Rubate” aizvada divas spēles

Gulbenes hokeja komanda “Rubate” pagājušajā nedēļā Vidzemes atklātajā čempionātā hokejā aizvadīja divas spēles – vienā zaudējot ar rezultātu 3:13, bet otrā uzvarot ar 6:0.

Tiekas ar pērnā gada čempioniem

Pirmajā spēlē pagājušajā nedēļā – 5.oktobrī - “rubatieši” tikās ar pagājušā gada 1.līgas čempioniem “Inflekss” hokejistiem. Jau pirmajā spēles minūtē mūsu komanda zaudēja vārtus. Uzreiz bija jūtams, ka spēles gaitu kontrolēs komanda “Inflekss”. Līdz 12.minūtei gulbenieši jau zaudēja ar rezultātu 0:4. 13.minūtē Igoram Mežkutam izdevās gūt pirmos vārtus pēc Alberta Bubiša un Ritvara Ohnovska piespēlēm. Pirmais periods arī beidzās ar šādu rezultātu - 1:4. Otrajā periodā “rubatiešiem” izdevās pretinieku pārspēt vēlreiz. To paveica R.Ohnovskis pēc Kaspara Liepiņa piespēles. Jau šķita, ka spēle nedaudz izlīdzinās. “Rubatiešiem” parādījās cerība, un viņi metās uz pretinieku vārtiem, taču iekrita uz pretuzbrukumiem. Otrā perioda beigās “Inflekss” hokejisti jau bija guvuši astoņus vārtus. Pašā perioda izskaņā “rubatiešiem” gan vēl izdevās vienus vārtus atgūt. Ripu pretinieku vārtos raidīja Andris Jaunbērziņš. Diemžēl arī pēdējā periodā “rubatiešiem” neveicās labāk – pretinieki guva vēl piecus bezatbildes vārtus. Spēles beigu rezultāts – 3:13. “Rubatieši” uz pretinieku vārtiem izdarīja 16 metienus, “Inflekss” uz mūsu komandas vārtiem – 41 metienu.

Gūst sešus bezatbildes vārtus

Otrajā spēlē 10.oktobrī “rubatieši” tikās ar komandu “Stingers”, kas līdz šim vēl nav guvusi nevienu uzvaru. Jau 3.minūtē “Rubate” atklāja rezultātu. Pirmos vārtus mūsu komandas labā guva I.Mežkuts pēc Toma Mezīša piespēles. Pēc minūtes I.Mežkutam pēc Daiņa Ozoliņa piespēles izdevās dubultot rezultātu. 6.minūtē “Rubate” guva jau trešos vārtus – ripu vārtos raidīja Uģis Kindzulis pēc Vjačeslava Ruļova piespēles. Pirmais periods beidzās ar rezultātu 3:0. Otrā perioda sākumā I.Mežkutam izdevās gūt arī savus trešos vārtus šajā spēlē (Jāņa Sudraba piespēle), komandai tie jau bija ceturtie vārti. Divas minūtes līdz otrā perioda beigām vēlreiz pretinieku vārtsargu izdevās pārspēt Uģim Kindzulim pēc K.Liepiņa un Ivo Kindzuļa piespēlēm. Savukārt pēdējā šī perioda minūtē ripu pretinieku vārtos raidīja I.Kindzulis pēc K.Liepiņa piespēles. Periods beidzās ar rezultātu 6:0. Trešajā periodā vārti vairs netika gūti. Jāpiebilst, ka rezultāts šajā spēlē ir acīmredzams, jo “Stingers” hokejisti uz mūsu komandas vārtiem izdarīja vien 5 metienus, savukārt “rubatieši” - 34 metienus.

Nākamo spēli “Rubate” aizvadīs otrdien, 19.oktobrī, pulksten 21.05 pret HK “VOC”.