"Rubate" cīnās vareni, tomēr piedzīvo zaudējumu

Vidzemes olimpiskā centra hokeja čempionātā Gulbenes "Rubate" pēcspēles soda metienos ar 6:7 piekāpās Rūjienas komandai.

Šajā spēlē gulbeniešus sagaidīja vēl nebijušas problēmas. Mācību, traumu un darba dēļ mūsu komandā nespēlēja četri pamatsastāva hokejisti. Tieši viņi iepriekšējās spēlēs guva lauvas tiesu vārtu un noteica rezultātu. Bija iespējas spēlēt arī tiem, kuri mazāk tiek laukumā, bet ne visi šo iespēju izmantoja.

Arī šādā, vājinātā, sastāvā Gulbenes "Rubate" cīnījās vareni. Jau ceturtajā minūtē Igors Mežkuts, izmantojot Alberta Bubiša piespēli, guva pirmos vārtus. Spēle bija līdzīga, un vārtu gūšanas momentu bija daudz.

Pirmās trešdaļas izskaņā, izmantojot mūsu aizsargu nesaprašanos, pretinieki izlīdzināja rezultātu. Šajā trešdaļā uz noraidīto soliņa nokļuva Vjačeslavs un Eduards Ruļovi.

Otrajā trešdaļā Rūjienas komanda panāca 2:1, bet pēc 42 sekundēm I.Mežkuts pēc A.Bubiša piespēles, izlīdzināja rezultātu - 2:2. Diemžēl trešdaļas otro pusi mūsu komanda nospēlēja vāji un, pārtraukumā ejot, jau bija 2:4. Ceturtos vārtus Rūjiena guva, spēlējot vairākumā (noraidīts bija Pēteris Melbārdis). Vēl šajā trešdaļā noraidīts tika Toms Mezītis.

Trešajā trešdaļā gāja kā pa viļņiem. Vispirms 22 (!) sekunžu laikā A.Bubišs un I.Mežkuts izlīdzināja rezultātu - 4:4 (abas reizes pēc Ingolfa Lūša piespēlēm). Pēc trīs minūtēm A.Bubišs, pēc I.Mežkuta piespēles, panāca jau 5:4 "Rubates" labā. Tad pretinieki sodīja gulbeniešus par pašpārliecinātību, spēlējot mazākumā, izlīdzinot rezultātu 5:5.

Četras minūtes pirms spēles beigām Rūjiena, izmantojot kārtējo rupjo kļūdu aizsardzībā, nonāca vadībā ar 6:5. Tomēr divas minūtes vēlāk A.Bubišs pēc I.Lūša piespēles izlīdzināja rezultātu.

Pēdējā minūte pagāja abpusējos uzbrukumos, un 8 sekundes pirms spēles beigām I.Lūsis izgāja viens pret vienu ar Rūjienas vārtsargu. Uzvarēja vārtu vīrs. Spēle beidzās 6:6.

Šajā trešdaļā mums bija tikai viens noraidījums - Igoram Šakurovam. Pēc nolikuma neizšķirta gadījumā komandas izpilda pa 3 soda metieniem ("bullīši"). Spēles gaitā pa trijiem vārtiem guva I.Mežkuts un A.Bubišs, un viņiem arī tika uzticēta atbildīgā misija. Šoreiz nepaveicās, jo mūsu hokejisti abas reizes kļūdījās, bet Rūjiena guva divus vārtus. Rezultātā zaudējums ar 6:7. Bez minētajiem hokejistiem vēl spēlēja Mikus Mezītis, Jānis Libeks un Rit1vars Ohnovskis.

Nākamā spēle Vidzemes olimpiskā centra čempionātā Gulbenes "Rubatei" notiks 11.novembrī pulksten 18.30 Valmierā ar vietējo komandu "Viesulis".