"Rubate" - gan uzvar, gan zaudē

Ziemeļaustrumu Futbola līgas veterānu telpu futbola čempionāta noslēguma spēles notika Gulbenes rajona Stāķu sporta namā. Gulbenes Rubates komanda saglabāja reālas iespējas pacīnīties par trešo vietu, nepieciešamas bija divas uzvaras.

Pirmajā spēlē ar madonas futbolistiem gulbenieši visu laiku bija vadībā, bet pretinieki vienmēr mācēja rezultātu izlīdzināt. Pēdējais vārds tomēr piederēja gulbeniešiem un viņi uzvarēja ar 4:3. Divus vārtus guva Uldis Romanovs, pa vieniem Aivars Začs un Igors Ņekrasovs.

 

Otrajā spēlē ar Valmieras komandu arī bija nepieciešama uzvara, tomēr ar 2:1 pārāki bija pretinieki. Vienīgos vārtus guva I.Ņekrasovs. Noslēgumā madoniešu uzvara pār Alūksni Gulbenes komandu nobīdīja uz piekto vietu. Labākā spēlētā balvu saņēma I.Ņekrasovs, bet par labāko vārtu guvēju kļuva A.Začs ar 19 precīziem sitieniem.

 

Bez minētajiem futbolistiem vēl komandā spēlēja Vilnis Grāvlejs, Viktors Jefimovs, Pēteris Suhanovs, Genādijs Obžins, Leonīds Ivašins, Dainis Ramans, Jānis Jevdokimovs, Aldis Sebris, Dainis Bormanis un Ivars Kļaviņš. Citi pēdējo spēļu rezultāti. Madona - Alūksne 5:3, Priekuļi - Alūksne 1:0, Aizkraukle - Priekuļi 1:1, Ādaži - Aizkraukle 3:3, Ādaži - Dzērbene 2:0, Valmiera - Dzērbene 9:1.

Pievieno komentāru

Sports