“Rubate” pieveic “Bruģi” 1

"Rubates" hokejisti 10.janvārī aizvadīja spēli pret komandu "Bruģis". Šajā cīņā ar rezultātu 5:3 pārāki izrādījās gulbenieši.

Komandas pārstāvis Dzintars Vasiļjevs stāsta, ka pirmais periods beidzās ar rezultātu 2:1 "rubatiešu" labā. Pirmos vārtus spēlē jau 3.minūtē gan guva komanda "Bruģis", taču gulbenieši pēc pusotras minūtes rezultātu izlīdzināja. To paveica Sandis Vītols pēc Aivara Zača piespēles. 11.minūtē viņiem izdevās arī izvirzīties vadībā - vārtus guva Igors Mežkuts pēc Jāņa Sudraba un Uģa Kindzuļa piespēlēm.

Otrajā periodā diemžēl vienīgos vārtus guva komanda "Bruģis".

Trešajā periodā gan mūsu hokejisti saņēmās un spēja pierādīt, ka ir spēcīgāki, - tika gūti vēl trīs vārti. 34.minūtē vārtus guva Aivars Berkolds pēc J.Sudraba un Pētera Melbārža piespēles. Ceturto ripu pēc piecām minūtēm vārtos atkal raidīja A.Berkolds pēc Dzintara Abakoka piespēles un 43.minūtē Aivars guva vēl vienus vārtus pēc Ingolfa Lūša piespēles. Tomēr sekundi pirms spēles beigu signāla pretiniekiem vēl izdevās vienus vārtus atgūt, un spēle beidzās ar rezultātu - 5:3.

Nākamo spēli "rubatieši" aizvadīs 15.janvārī pulksten 21.45 pret komandu "SCO Centrs".