"Rubate" sagrauj Balvu hokejistus 5

"Rubates" hokejisti svētdien aizvadīja ļoti veiksmīgu un rezultatīvu spēli pret kaimiņiem - Balvu "Austrumvilku" komandu. Pretinieki tika sagrauti ar rezultātu 16:2.

Komandas pārstāvis Dzintars Vasiļjevs stāsta, ka šajā spēlē pārsvarā dominēja "Rubates" hokejisti. Viņi bija tie, kas šoreiz noteica spēles stilu. Metienu skaits jau vien norāda, ka "rubatieši" šoreiz bija krietni pārāki. Pa pretinieku vārtiem "Rubates" hokejisti izdarīja 39 metienus, "Austrumvilki" - tikai 12 metienus.

Jau spēles 7.minūtē Igors Mežkuts pārķēra pretinieku piespēli un izgājienā viens pret viens guva pirmos vārtus. 8.minūtē no Sanda Vītola piespēles vārtus ar pustālu metienu guva Pēteris Melbārdis, pēc 15 sekundēm I.Mežkuts guva jau savus otros un komandas trešos vārtus, viņam asistēja Jānis Sudrabs un Uģis Kindzulis. Ceturtos vārtus guva Toms Mezītis, pārķerot pretinieku raidīto piespēli un izskrienot viens pret viens. Pēc divām minūtēm 13.minūtē T.Mezītis pēc S.Vītola piespēles ar pustālu metienu guva jau piektos vārtus.

Pirmais puslaiks beidzās ar rezultātu 5:0.

Neļauj pretiniekiem atslābt

Arī otrajā puslaikā "rubatieši" neļāva pretiniekiem atslābt. Spēles 19.minūtē Renārs Šķenders guva vārtus no Uģa Melbārža piespēles, savukārt 25.minūtē Ŗ.Šķenders palielināja komandas pārsvaru pēc Dz.Vasiļjeva un Toma Liekniņa piespēlēm. Vēl pēc divām minūtēm - 27.minūtē - U.Melbārdis pārķēra pretinieku piespēli un izgājienā viens pret viens guva 8.vārtus. Nākamos vārtus komandas labā guva S.Vītols pēc T.Mezīša piespēles. 31.minūtē vārtus guva U.Melbārdis pēc R.Šķendera piespēles, bet pēc pusminūtēs rezultātu palielināja Ignats Safronovs, kurš pārķēra piespēli un viens pret viens devās uzbrukumā uz pretinieku vārtiem.

Graujošas bija pašas spēles beigas - 38.minūtē vārtus guva U.Kindzulis pēc J.Sudraba un I.Mežkuta piespēlēm, 40.minūtē vārtus guva J.Sudrabs pēc T.Mezīša piespēles, 42.minūtē vārtus guva U.Melbārdis pēc S.Vītola piespēles, pēc pusminūtes šie abi spēlētāji guva vēl vienus vārtus un pašā spēles izskaņā - 44.minūtē - vārtus viens pret viens atkal guva I.Mežkuts.

Pretinieki vārtus guva spēles 22. un 32.minūtē.

Meistarīgāki un stiprāki

"Mūsu komanda bija jūtami fiziski stiprāka un meistarīgāka. "Austrumvilki", protams, ir turnīra komandas lejasdaļā, taču 16 vārtus šosezon vēl neviens nav guvis. Mēs šajā spēlē bijām savā optimālākajā sastāvā - bija ieradušies 15 spēlētāji, nespēlēja tikai Aivars Berkolds, kurš joprojām dziedē traumu, taču viņš arī šoreiz pildīja trenera funkcijas, kas mums ļoti palīdzēja," vērtē Dz.Vasiļjevs.

Komandā bez augstāk minētajiem vēl spēlēja arī Dzintars Abakoks, Aivars Začs, Ģirts Boks un Arvis Steckis. Vārtus sargāja Mikus Mezītis.

Nākamo spēli "Rubates" hokejisti aizvadīs šosestdien ar komandu "Lemisele" no Limbažiem. "Tā ir 3.līgas līderkomanda. Viņi trīs spēlēs ir guvuši trīs uzvaras. Mums ir divas uzvaras un viens zaudējums. Tā droši vien būs ļoti spraiga spēle. Taču, ja mēs turpināsim šādi spēlēt, domāju, šogad būsim starp līderiem," saka Dz.Vasiļjevs.

Komentāri 5

hokeja fans

Turaties! Juus esat malaci, un esat to pelnijusi!

pirms 10 gadiem, 2009.10.07 13:51

999

tieshi taa.. tad jau buutu 30 -2 , soda minuute, nezini ko uzrakstiiji, ne... !

pirms 10 gadiem, 2009.10.06 08:46

ja jau butu spelejusi vienados sastavos,bez noraidijumiem,tad jau vispar butu rezultats 30-2

pirms 10 gadiem, 2009.10.05 22:48

rezultāts labs - bet 34 soda mīnūtes pret nīkulīšiem no Balviem?????

pirms 10 gadiem, 2009.10.05 17:20