„Rubate" sīvā cīņā tomēr zaudē

Vidusdaugavas hokeja čempionātā Aizkrauklē Gulbenes „Rubate" ar 7:8 piekāpās komandai „Hooligans" no Aizkraukles.

Kā jau ierasts, Aizkraukles spēles tiek izmantotas, lai mūsu hokejisti, kuriem ir mazāka pieredze, varētu pilnveidot savu māku. Šoreiz mājās tika „atstāti" vai savainojumus ārstēja 7 (!) vadošie „Rubates" hokejisti. Toties pārējie dabūja kārtīgi pasvīst un, domāju, pierādīja, ka var labi cīnīties un spēlēt.

Pirmajā trešdaļā mūsējie bija mazliet nervozi un spēles praktiski nebija. Interesanti, ka no pirmajiem abu komandu gūtajiem 5 vārtiem, 4 gūti, spēlējot mazākumā. Diemžēl ne mums par labu. Divus pirmos četrus vārtus pretinieki guva astoņu minūšu laikā, un likās, ka mūs gaida smaga sagrāve. Samērā negaidīti, spēlējot mazākumā, viegls Ivo Kindzuļa metiens pēc Aivara Zača piespēles beidzās ar vārtu guvumu - 1:4. Turpinājumā mūsu komanda sāka spēlēt aktīvāk, un rezultāts trešdaļā nemainījās. Noraidījumus saņēma I.Kindzulis un Igors Mežkuts.

Otrajā trešdaļā komandas ilgi neguva vārtus. Viens no pretiniekiem par rupjību pat saņēma noraidījumu līdz spēles beigām. Un atkal aizkrauklieši pirmie tiek pie vārtu guvuma, realizējot skaitlisko vairākumu (noraidīts bija I.Kindzulis). Turpmāko divu minūšu laikā „Hooligans" vēl divas reizes apbēdināja mūs komandu. Trešdaļas izskaņā noraidījumu saņēma Toms Mezītis, bet vārtus pēc individuālas darbības guva Uģis Kindzulis Trešdaļa beidzās drūmās krāsās - 2:7.

Savukārt trešā trešdaļa visu sagrieza kājām gaisā. Pāris sekundes pēc signāla skaistu kombināciju izspēlēja T.Mezītis, U.Kindzulis un ar precīzu metienu noslēdza Eduards Ruļovs - 3:7. Tad individuāli labi nospēlēja Ritvars Ohnovskis - 4:7. Kārtējo U.Kindzuļa piespēli izmantoja E.Ruļovs - 5:7. Abām komandām spēlējot 4 pret 4 (mums noraidīts bija I.Mežkuts), E.Ruļova piespēli vārtu guvumā realizēja komandas kapteinis Pēteris Melbārdis - 6:7. Likās, ka pretinieks ir morāli sagrauts, bet kļūda aizsardzībā - 6:8. Divas minūtes pirms spēles beigām, izmantojot kārtējo U.Kindzuļa piespēli, savus trešos vārtu spēlē guva E.Ruļovs, un atkal cerība - 7:8. Tomēr tieši Eduarda nesavaldība spēles izskaņā un viņa noraidījums liedza komandai pacīnīties par neizšķirtu. Komandu spēku samērus apliecina arī metienu skaits pa vārtiem. Aizkraukles komanda meta 50 reizes, mūsu spēlētāji - 25 reizes. Toties realizācijas procents fantastiski augsts. Vēl trīs metieni vairāk un...

Par labāko spēlētāju mūsu komandā atzina Igoru Šakurovu. Bez minētajiem hokejistiem „Rubates" komandā spēlēja arī Jānis Libeks, Mikus Mezītis, Jānis Sudrabs, Gatis Rikveilis, Ignats Safronovs un Andris Jaunbērziņš.

Nākamā spēle Vidusdaugavas hokeja čempionātā Gulbenes „Rubates" hokejistiem būs 17.novembrī ar Aizkraukles „Lavīnu".