“Rubate” turpina cīņas 4

Vidzemes atklātā hokeja čempionātā ir sācies noslēdzošais posms. Cīņas turpina arī mūsu hokeja komanda "Rubate".

Sākoties izslēgšanas turnīram, čempionāta nolikumā tika izdarītas izmaiņas un panākts, ka izslēgšanas spēļu pirmās kārtas zaudētājkomandas spēlēs 3.līgā apļa turnīru, zaudētājas ceturtdaļfinālā sadalīs 2.līgas medaļas, bet četras uzvarētājkomandas cīnīsies par 1.līgas medaļām.  

"Rubatei" izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā pretim stājās komanda "Inflekss", kas bija otrā spēcīgākā starp visām komandām, kas šogad cīnās čempionātā. "Rubate" sērijā līdz divām uzvarām piedzīvoja zaudējumu un nokļuva 3.līgā.

 

3.līgā šobrīd cīnās desmit komandas - "Rubate", "Cēsis", "Bruģis", "FOX", "Livonija", "SCO Centrs", "Ciedra A", "Tex - Color", "Pečori" un "Stingers". Šīs komandas izspēlēs turnīru pēc apļa sistēmas.

"Rubate" šobrīd jau ir aizvadījusi četras spēles. Pirmā spēle bija pret komandu "Ciedra A". Šajā cīņā pārāki bija "Rubates" hokejisti ar 2:1.

 

"Rubatiešu" labā abus vārtus guva Didzis Stāvavens. Otrajā spēlē mūsu komanda ar 7:8 pēcspēles soda metienos zaudēja komandai "Livonija". "Rubatiešu" labā vārtus guva Ignats Safronovs, Ivo Kindzulis, Sandis Vītols, Vjačeslavs Ruļovs (trīs vārti) un Andris Jaunbērziņš. Trešajā spēlē pret "Bruģi" "rubatieši" diemžēl atkal zaudēja, rezultāts - 5:7 (mūsējiem vārtus guva Alberts Bubišs, Gatis Rikveilis, V.Ruļovs, Igors Mežkuts un Ritvars Ohnovskis). Toties ceturtajā cīņā, kas notika otrdien, mūsējie bija pārāki, ar rezultātu 7:5 uzvarot komandu "SCO Centrs". Uzvaru "rubatiešiem" palīdzēja kaldināt I.Mežkuts (4 vārti), Ingolfs Lūsis (2 vārti) un I.Kindzulis.

 

Nākamo spēli "Rubate" aizvadīs sestdien, 26.martā, pulksten 13.35 pret komandu "Cēsis". Komanda ir apņēmības pilna un cer, ka izdosies pacīnīties par augstāko vietu 3.līgā.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Stāmerienā hokeju ar kāds spēlē! Ledus halli pieprasam!

pirms 10 gadiem, 2011.03.25 13:07

Savam trauma,Vasiljevs no Stamerienas,Sradins no Belavas vini nav Gulbeniesi :))

pirms 10 gadiem, 2011.03.24 21:48

Pēdējā spēlē Slava nebija? Vasiļjevs un Stradinš SCO sastāvā ir gulbenieši?

pirms 10 gadiem, 2011.03.23 20:06

Sports