“Rubatei” atkal uzvara 7

18.oktobrī "Rubates" hokejisti ar rezultātu 12:1 pieveica komandu "Bruģis", informē komandas pārstāvis Dzintars Vasiļjevs. Spēlē jau no paša sākuma galvenokārt dominēja "Rubates" hokejisti, un nebija ne mazāko šaubu, ka Gulbenes komanda arī gūs uzvaru.

Pirmos vārtus jau 3.minūtē guva Dz.Vasiļjevs pēc Sanda Vītola piespēles. Šie vārti tika gūti mazākumā. Pēc minūtes savus vienīgos vārtus guva viesu komanda. 8.minūtē izgājienā viens pret viens rubatieši guva jau vēl vienus vārtus - ripu vārtos raidīja Uģis Melbārdis. Pēc pusotras minūtes viņš guva jau trešos vārtus pēc Dzintara Abakoka piespēles un pēc 14 sekundēm - ceturtos vārtus pēc Renāra Šķendera piespēles. Piektos vārtus 12.minūtē guva Pēteris Melbārdis pēc Sanda Vītola piespēles. Pirmais periods beidzās ar rezultātu 5:1

20.minūtē vairākumā vārtus guva S.Vītols pēc Dz.Vasiļjeva piespēles. Pēc minūtes "rubatieši" guva jau septītos vārtus - ripu vārtos radīja Uģis Kindzulis pēc Aivara Berkolda piespēles. 26.minūtē vārtus guva Arnis Ivanovs pēc Uģa Kindzuļa piespēles un pēc pusminūtes viņš guva vēl vienus vārtus, viņam asistēja A.Berkolds un Igors Mežkuts. A.Ivanovam šī šosezon bija pirmā spēle, turklāt ļoti veiksmīga. Pirmos vārtus šajā sezonā, bet komandai jau desmitos vārtus šajā spēlē 29.minūtē guva Ģuirts Boks pēc I.Mežkuta un A.Berkolda piespēlēm.

Trešajā periodā pie vārtu guvuma tika arī Ignats Safronovs pēc R.Šķendera un P.Melbārža piespēlēm. Pēdējos vārtus šajā spēlē mazākumā guva S.Vītols pēc Dz.Vasiļjeva un A.Berkolda piespēlēm.

"Bruģis" varēja izpildīt arī vienu "bullīti", taču diemžēl viņiem to neizdevās realizēt. "Rubatiešu" vārtsargs Mikus Mezītis atraidīja šo sitienu. Kopumā pa "Rubates" vārtiem tika raidīti 19 sitieni, bet viņi pretinieku vārtus apdraudēja 41 reizi.

Bez jau iepriekš pieminētajiem spēlētājiem komandā šoreiz spēlēja arī Toms Mezītis, Aivars Začs, Toms Liekniņš.

Nākamo spēli "rubatieši" aizvadīs 24.oktobrī pret komandu "FOX". Šīs komanda turnīra tabulā atrodas starp līderkomandām, taču "rubatieši" uzskata, ka arī šie pretinieki ir uzveicami.

Komentāri 7

hok skat 12:51

Visa ne visa, kāda daļa jau laikam ir. Kāda daļa paliek arī citiem.

pirms 9 gadiem, 2009.10.24 20:16

hokeja skatitajs

Rubate, turaas!!! Par jums visa Gulbene!!!!

pirms 9 gadiem, 2009.10.24 12:51

skatitajs

Viss ir mazsvariigs. GALVENAIS UZVARA!!!!
MIK, SARGI VAARTUS!!!

pirms 10 gadiem, 2009.10.21 12:55

777

Sitieni ir futbolaa, bet metieni vareetu buut hokjii!!

pirms 10 gadiem, 2009.10.21 08:54

aaaa

njaa, no teksta saprast maz ko var! tas tiesa!

pirms 10 gadiem, 2009.10.21 08:53

Rubate to OOO

nu tad tu esi āzis ja neko nesaprati,varbūt iemācies lasīt un tad varbūt sapratīsi,ko raksta

pirms 10 gadiem, 2009.10.20 21:08

000

arpraats... Vasiljevs.... nemaak galiigi komenteet ... kursh vinjam liek rakstiit par speeli!!!
es neko nesapratu no rakstiitaa!!

Diemzeel brugis nav realizeejushi bulliiti... izraadaas ka skauz ka Mikuss atvairiija... un veel, pa rubates vaartiem 19 metieni, bet vinji pretiniekus apdraudeeja 41 reizi taatad rubati apmeetaaja ar 60 metieniem.. BET rubate guva vaartus 12???? ne ar vienu metienu?????