Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Rubates” hokejisti cer uz panākumiem

Pēteris Melbārdis: "Pašreiz mūsu uzdevums ir nostiprināties 3.vietā."
Gulbenes hokeja komanda "Rubate" turpina cīņas Vidzemes atklātajā čempionātā hokejā. Šobrīd otrajā aplī jau ir aizvadītas divas spēles un abās ir gūtas uzvaras.

Komanda "Rubate" jau otro gadu cīnās Vidzemes atklātajā čempionātā.

Komandas spēlējošais treneris Pēteris Melbārdis stāsta, ka pagājušās sezonas beigās komanda dažādu iemeslu dēļ sašķēlās divās daļās.

"Mēs ar uzņēmuma "Rubate" vadības atbalstu turpinām spēlēt ar šādu nosaukumu. Šis ir atpazīstams nosaukums, un mēs esam priecīgi, ka mums tas ir. Esam pateicīgi arī "Rubates" vadībai par finansiālo atbalstu. Jāpiebilst, ka arī vairāki komandas spēlētāji ir saistīti ar šo uzņēmumu," saka P.Melbārdis.

Vēlas pakāpties pēc iespējas augstāk

Komanda "Rubate" simtprocentīgi sastāv no gulbeniešiem vai arī cilvēkiem, kas dzimuši un auguši šeit, bet tagad mācās vai strādā kur citur. Komandā vidēji ir 15 līdz 17 cilvēki. Komandas treneris ir P.Melbārdis, bet par organizatoriskajiem jautājumiem atbild Ignats Safronovs.

"Spēlējam čempionāta 3.līgā. Mēs visi esam strādājoši cilvēki, neviens nav profesionālis, taču visiem ir kopīgs mērķis brīvo laiku atlicināt hokejam. Nolēmām, ka mums ir jāsāk ar zemāko līmeni, lai komandas spēlētāji cits citu pēc iespējas labāk iepazītu un rastos komandas gars, kas ļautu mērķtiecīgi virzīties pretī mērķim. Ja pirmajā pusgadā komandas sastāvs un mikroklimats bija apmierinošs, tad tagad var droši teikt, ka savstarpējās attiecības komandā ir ļoti labas," atzīst treneris. Komandas spēlētājs Dzintars Vasiļjevs piebilst, ka tas atspoguļojās arī spēlēs. "Pirmā apļa spēlēs mēs vēl tikai mēģinājām saspēlēties, saprasties, tas bieži vien atsaucās arī uz rezultātu," saka Dz.Vasiļjevs.

Kopumā komanda šajā sezonā jau ir aizvadījusi 13 spēles. Ir gūtas 8 uzvaras, piedzīvoti 3 zaudējumi un 2 zaudējumi gūti pēcspēles soda sitienos. "Pēc pirmā apļa mēs stabili bijām pirmajā piecniekā, taču rezultāti bija ļoti blīvi. Pašreiz otrajā aplī visas komandas vēl nav izspēlējušas pa divām spēlēm, tāpēc es teikšu, ka atrodamies dalītā 3./5.vietā," saka P.Melbārdis.

"Šodien mums ir priekšā sarežģīta spēle pret pašreizējiem 2.vietas ieguvējiem - komandu "Jumiķis"," piebilst Dz.Vasiļjevs.

"Mums pašreiz ir uzdevums nostiprināties 3.vietā ar mērķi pakāpties arī augstāk," saka treneris.

Pateicīgi atbalstītājiem, līdzjutējiem un ģimenēm

Pēc jaunā gada komandām bija nedēļu ilgs pārtraukums, kura laikā daudzas komandas pastiprināja savus sastāvus.

"Mēs pagaidām vēl nezinām savus pretiniekus, tādēļ prognozēt neko nevar," saka P.Melbārdis.

Arī "Rubates" komandai šajā laikā ir nākuši klāt daži spēlētāji.

"Prieks, ka šogad mēs jau esam uzvarējuši komandas, kas līdz šim mums mina uz papēžiem. Šīs komandas pārspējām ar labu rezultātu. Esam atdalījuši robežu starp sevi un viņiem," priecājas Dz.Vasiļjevs.

Komandas spēlētājs Juris Kaktiņš ar 27 punktiem ir ierindojies 7.vietā starp 3.līgas rezultatīvākajiem spēlētājiem. Kopumā pie punktiem 3.līgā ir tikuši 190 spēlētāji. 10 "Rubates" spēlētāji ir starp 60 spēlētājiem, kas ir guvuši rezultativitātes punktus. Savukārt komandas vārtsargs Mikus Mezītis ir viens no diviem vārtsargiem, kas spēlējis visās spēlēs.

"Sezonas sākumā mēs kopā ar citām komandām īrējām ledu gan Valmierā, gan Aizkrauklē, taču tagad varam trenēties tepat, Gulbenes stadionā, par ko liels paldies jāsaka stadiona darbiniekiem, kas cenšas uzturēt kārtībā laukumu. Gribas pateikties arī saviem atbalstītājiem, līdzjutējiem un ģimenes locekļiem," saka P.Melbārdis.

Pievieno komentāru

Sports