“Rubates” hokejistiem - uzvara 4

"Rubates" hokejisti 8.martā aizvadīja kārtējo spēli Vidzemes atklātā čempionāta 3.līgā, šoreiz tiekoties ar komandu "Raunas bruģakmens" un pārspējot to ar rezultātu 5:1.

Komandas pārstāvis Dzintars Vasiļjevs stāsta, ka spēles rezultātu atklāja "rubatieši", gūstot vārtus pirmā perioda 8.minūtē. To paveica Arnis Ivanovs pēc Aivara Berkolda piespēles. Pēc minūtes "rubatiešiem" pārsvaru jau izdevās dubultot. Otros vārtus guva A.Berkolds pēc Igora Mežkuta piespēles. Pirmais periods beidzās ar rezultātu 2:0.

Otrajā periodā "Raunas bruģakmenim" nedaudz izdevās pietuvoties "rubatiešiem" - vieni vārti tika atgūti, taču pretinieku komandas hokejistu prieks nebija ilgs, jo pēc pusminūtes "rubatieši" atkal atjaunoja divu vārtu pārsvaru. Vārtus guva Sandis Vītols pēc A.Berkolda un Jāņa Sudraba piespēlēm. Perioda izskaņā "rubatieši" guva arī ceturtos vārtus - I.Mežkuts izgāja viens pret vārtsargu un raidīja ripu vārtos.

Trešajā periodā "rubatiešiem" izdevās gūt vēl vienus vārtus, tas notika pretinieku vārtsarga kļūdas dēļ. Viņš devās pakaļ ripai laukuma stūrī un centās izraidīt to ārā no savas zonas, taču tobrīd ripai pakaļ steidzās arī Ingolfs Lūsis. Vārtsargs, cenšoties ripu izmest, nokrita, bet ripa atsitās pret I.Lūsi, ko viņš piespēlēja I.Mežkutam, kurš tobrīd jau atradās vārtu priekšā - viņam atlika vien ieraidīt ripu tukšos vārtos. Spēle beidzās ar rezultātu 5:1.

Nākamo spēli "rubatieši" aizvadīs šodien pulksten 21.20 pret komandu "Lemisele".