Rubatieši divreiz uzvar, vienreiz zaudē

Turpinās Vidzemes Olimpiskā centra kausa izcīņa hokejā. Tajā ar labām sekmēm piedalās „Rubates" komanda. Aizvadītajās trijās spēlēs savā apakšgrupā izcīnītas divas uzvaras un viens zaudējums pēcspēles soda metienos.

Pirmā spēle bija ar Cēsu komandu. Rezultātu atklāja cēsinieks Kristers Serģis, bet divi Alberts Bubiša precīzi metieni un jau 2:1. Likās, ka spēle uzvarēta, bet 29(!) sekundes pirms beigām Cēsis panāca 2:2. Pēcspēles soda metienos precīzāki bija pretinieki un rezultātā - 2:3.

Otrajā spēlē ar vietējo „Viesuli" pēc divām trešdaļām bija 2:2(abus vārtus guva Igors Mežkuts no Jāņa Sudraba un A.Bubiša piespēlēm). Toties noslēguma trešdaļā rubatieši guva trīs bez atbildes vārtus un uzvarēja ar 5:2. Divas reizes precīzs bija Aivars Berkols, vienus vārtus guva Aivars Začs (piespēle Renāram Šķenderam).

Trešajā spēlē ar HK Lemisele no Limbažiem pēc pirmās trešdaļas bija 1:0(vārtus guva Pēteris Melbārdis no Uģa Kindzuļa piespēles). Savukārt turpinājumā vēl pieci precīzi metieni, limbažniekiem viens un galarezultātā uzvara ar 6:1. Pa diviem vārtiem guva A.Berkolds(no A.Bubiša, I.Mežkuta un P.Melbārža piespēlēm) un R.Šķenders (piespēles AZačs un Ivo Kindzulis), bet vienus vārtus guva I.Mežkuts.

Nākamā spēle ar Sedu 17.aprīlī pulksten 21.05 Valmieras ledus hallē.

Turnīra tabula uz 16.aprīli (spēles, uzvaras, arī soda metieni, zaudējumi, ar soda metieniem, vārti, punkti):

"Rubate"                               3    2    0    0    1    13-6    7

"Viesulis"                               3    2    0    1    0    12-5    6

"Seda"                                  2    2    0    0    0    11-3     6

SK "Matīši"                             3    1    0    2    0    10-17   3

HK "Jumiķis"                          2    1    0    1     0     5-8     3

"Cēsis"                                  2    0    1    1     0     3-4     2

HK "Lemisele"                        3    0    0     3    0     7-18    0