Saasinās cīņa līdzjutēju balsojumā par gada populārāko sportistu

BMX riteņbraucējs, olimpiskais čempions Māris Štrombergs joprojām ir līderis līdzjutēju balsojumā par 2009.gada Latvijas populārāko sportistu, tomēr cīņa par populārākā sportista titulu ir saasinājusies.

Portāla DELFI un "Latvijas Gada balva sportā" organizētāju rīkotajā balsojumā par gada populārāko sportistu vai sportisti līdz otrdienas, 8.decembra, pulksten 13.00 bija nobalsojuši vairāk nekā 12 000 līdzjutēju. Štrombergs balsojumā ir līderis ar 2213 balsīm, tomēr viņa atrāviens no tuvākajiem sekotājiem ir sarucis. Otrais balsojumā ir Rīgas "Dinamo" kapteinis Sandis Ozoliņš (2117 balsis) un vēl viens šī hokeja kluba spēlētājs, vārtsargs Edgars Masaļskis (2050 balsis).  

Vēl labāko sešiniekā iekļuvuši Aleksandrs Samoilovs (1148 balsis), Anete Jēkabsone-Žogota (1062 balsis) un Jānis Miņins (576 balsis).

 

"Latvijas Gada balvas sportā 2009" balsojums par 2009.gada populārāko sportistu/sportisti risināsies no 23.novembra līdz 21.decembrim portālā DELFI un www.olimpiade.lv.

 

 

Balsojumā anketā iekļauti 35 Latvijā pazīstami sportisti un sportistes, no kuriem lasītājam jānobalso par vienu. Lai iegūtu objektīvākus rezultātus, katru dienu internetā no vienas IP adreses varēs nobalsot vienu reizi.

 

Linda Anaite informē, ka līdzjutēju balsojuma rezultāti tiks paziņoti 22.decembrī. Par trīs populārākajiem sportistiem/sportistēm, kuri būs ieguvuši visvairāk balsis, balsošana turpināsies "Latvijas Gada balva sportā 2009" apbalvošanas ceremonijā 23.decembrī.

 

2009.gada Latvijas populārākais sportists/sportiste tiks noteikts līdzjutēju telefonbalsojumā apbalvošanas ceremonijas tiešraides laikā.

 

Pievieno komentāru

Sports