Sacenšas dambretē

Gulbenē notika tradicionālās komandu sacensības dambretē, kurās piedalījās Gulbenes, Madonas un Balvu spēlētāji. Šīs sacensības rīkoja FB „Gulbene 2005" sadarbībā ar Gulbenes sporta centru.

Sacensības notika pēc Šveices sistēmas septiņās kārtās, kur vienas komandas dalībnieki savā starpā nespēlēja. Jau ar pirmajām spēļu kārtām bija skaidrs, ka cīņa par uzvaru notiks starp Gulbenes un Madonas komandām, bet balvenieši manāmi atpalika. Līdz pat pēdējai kārtai punkti nāca līdzīgi un kopumā madonieši un gulbenieši savāca pa 67 punktiem. Nācās ķerties pie individuālajiem rezultātiem. Četriem kungiem (pa diviem no katras komandas) bija pa 11 punktiem.


Nākamais etaps bija individuālo koeficientu aprēķināšana. Tas pirmo vietu individuāli deva madonietim Valdim Masam (koeficients 198). Līdz ar to arī komandu cīņā pirmā vieta pienācās Madonai, gulbenieši - otrie, bet Balvu komanda savāca tikai 34 punktus.

 

Otro vietu individuāli ieguva Jānis Bokalders (183), ceturto - Arnis Kalniņš (163). Jaunietēm labāko rezultātu uzrādīja Guna Janoviča ar 5 punktiem, otrais labākais jaunietis bija Kārlis Putniņš ar 8 punktiem, otrā labākā dāma Daiga Krēsliņa ar 9 punktiem. Pārējo mūsu dambretistu devums: Edvīns Eglīte - 9 punkti, Inese Adijāne un Rainis Ilgažs - pa 7 punktiem.


Nākamās komandu sacensības notiks pavasarī Balvos (šahā) un Viļakā (dambretē).


Sacensību dalībnieki saka paldies Gulbenes sporta centra direktoram Ziedonim Lazdiņam, galvenajam tiesnesim Jānim Ļoļānam un Gulbenes vidusskolas ēdnīcai SIA „Ābelītes Plus".

Pievieno komentāru

Sports