Sacenšas iestādes un uzņēmumi 4

Aizvadītajā sestdienā Gulbenes sporta centrā tradicionāli norisinājās Gulbenes pilsētas iestāžu un uzņēmumu sporta spēles. Uz sacensībām pulcējās 20 komandas, lai piedalītos dažādās sportiskās aktivitātēs.

Par 21 iestāžu un uzņēmumu sporta spēļu uzvarētājiem pārliecinoši kļuva ROTARY+Rotaract (29 punkti). Otro vietu ar 46 punktiem izcīnīja jauniešu centrs “BĀZE”, bet, tikai par vienu punktu atpaliekot, trešo vietu ieguva “ADB Gjensidige” komanda (47 punkti). Ceturtajā vietā ierindojās Gulbenes novada dome (49 punkti), piektie – Gulbenes 2.vidusskola (51.5 punkti), bet ar 55 punktiem sestie “SFĒRA”+ VUGD.Monster bols” tika izspēlēts pēc vienmīnuss sistēmas. Spēlē par trešo vietu pārāki izrādījās “SFĒRA + VUGD” komanda, kas pārspēja “BĀZES” jauniešus. Finālmačā “ROTARY + Rotaract” svinēja uzvaru pār komandu ALD Automotive.

Sporta aktivitātē „Gjensidige piramīdas” veiksmīgākais duets izrādījās “ADB Gjensidige”. Otrajā vietā komanda “SFĒRA + VUGD”, bet trešajā pozīcijā dāmas un kunga duets no Gulbenes 2.vsk.

Atrakcijā “Sēkociņi” summēja dāmas un kunga rezultātu. Par uzvarētājiem kļuva Gulbenes novada dome. Otrie – Gulbenes 2.vsk, bet trešajā pozīcijā “ROTARY + Rotaract”.

Sacensība “Līmeņrāži” bija individuāla, kurā ikviens dalībnieks varēja pārstāvēt savu komandu un novērtēt savu fizisko sagatavotību. Šajā aktivitātē vērtēja viena labākā kunga un vienas dāmas rezultātu. Par uzvarētājiem kļuva biedrības “VeloRīts” duets. Otrajā pozīcijā Gulbenes sporta centrs, bet trešie “ROTARY + Rotaract”.

Rokdarbu aktivitātē “Adīšana” labākais sniegums “ROTARY + Rotaract”. Otrajā vietā jauniešu centra “Bāze”duets, bet trešie “ADB Gjensidige”.

Slīdošajā sacensībā „Kāpurs” vislabāko rezultātu uzrādīja “Bāzes” komanda, otrajā vietā Valsts policijas Gulbenes iecirknis, bet trešie – Gulbenes novada dome.

Komandu vadītāju sacensībā dāmu konkurencē visveiksmīgākā izrādījās Gulbenes novada valsts ģimnāzijas pārstāve Simona Sniķe, otrajā vietā Nodarbinatības valsts aģentūras pārstāve Gunita Maka, bet trešā Valērija Olekša (BĀZE). Kungiem pārliecinošu uzvaru svinēja Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Andris Vējiņš. Aiz viņa otrajā vietā Arnis Dzerkaļs (ADB Gjensidige), bet trešais Zintis Skopāns (“VeloRīts”).

Visbeidzot sacensību noslēgumā tradicionāli dalībnieki sacentās komandu stafetē. Par uzvarētājiem kļuva “ROTARY + Rotaract” komanda. Otrajā vietā Lauku atbalsta dienests, bet trešie Gulbenes novada dome.

Kā katru gadu norisinājās arī dažādas sportiskas aktivitātes bērniem, kuriem balvas jau devīto gadu bija sarūpējuši „ADB Gjensidige”. Aaī apbalvošanas ceremonijā Arnis Dzerkaļs pasniedza dāvanu kartes no “ADB Gjensidige” trīs dalībniekiem dažādās nominācijās, kas bija izpelnījušies sacensību tiesnešu uzmanību.

Sacensību organizatori saka lielu paldies visām iestādēm, uzņēmumiem un organizācijām par ikgadējo atsaucību un saliedētību. Liels paldies sacensību atbastītājiem: Gulbenes pilsētas pārvaldei, Gulbenes novada domei, “ADB Gjensidige”, personīgi Arnim Dzerkaļam, salonam “Raivo”, DMS “Sfēra”, kā arī Gulbenes sporta centra un kultūras centra darbiniekiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

xxxl

ak, Dievs, ar ko nopietni cilvēki nodarbojas:)))

pirms 4 gadiem, 2017.10.24 16:08

starij

skriveru damas savaca naudu piedalijas bet dimdini palika garu degunu ta ir pliks un nabadzigs

pirms 4 gadiem, 2017.10.26 14:57

golos

Kas tie "dimdini" tādi?

pirms 4 gadiem, 2017.10.27 13:20

Sports