Sacenšas iestāžu un uzņēmumu darbinieki

Pagājušajā sestdienā Gulbenes sporta centrā notika Gulbenes pilsētas iestāžu un uzņēmumu sporta spēles, kas tradicionāli katru gadu tiek rīkotas rudens sākumā. Šogad tās notika 8.oktobrī, kas Latvijā tika atzīmēta arī kā Veselības diena. Vairāk foto šeit.

Sporta spēlēs piedalījās trīspadsmit komandas. Par uzvarētājiem pārliecinoši kļuva iepriekšējā gada otrās vietas ieguvēji Gulbenes sporta centrs, otrajā pozīcijā - pagājušā gada līderi pilsētas pārvalde, bet godalgoto trešo vietu izcīnīja jaunpienācēji SIA „Dimdiņi". Tikai par 1,5 punktiem atpalika un ceturtajā pozīcijā - „Vidzemes būvnieks", piekto vietu sev nodrošināja novada domes komanda, bet olimpisko sešnieku noslēdza „Rotari - Rotarakts".


Spartakiāde norisinājās astoņos netradicionālos sporta veidos. Mērķī šaušanā ar pneimatisko šauteni precīzākie izrādījās un pirmo vietu izcīnīja „Rotari - Rotarakts". Orientēšanās labirintā nepārspēti izrādījās sporta centrs. Līdzsvara sacensībā vislīdzsvarotākie izrādījās "rotarieši". Veiklības braucienā ar velosipēdu ātrākie bija sporta centra duets. Sacensībā „Zirnekļa tīkls" uzvarēja novada domes kvintets. Nopietnākajā sporta veidā - metbolā - uzvarēja Gulbenes 2.vsk. komanda.


Kā katru gadu, arī šogad savstarpēji spēkiem mērojās iestāžu vadītāji, kuri šāva ar arbaletu pa speciāli izveidotu „pūķi" jeb „Briesmoņa medības". Dāmu konkurencē pārliecinoši uzvarēja Gulbenes novada domes izpilddirektore Sarmīte Krišāne, otrajā pozīcijā - Lolita Strode ("Vidzemes būvnieks"), trešo vietu izcīnīja Anita Žavrida ("Dimdiņi"). Kungiem uzvarēja Artūrs Adamovičs ("Alba"), otro vietu ieguva Ziedonis Lazdiņš (sporta centrs), bet trešajā vietā - Jānis Jankavs (Gulbenes vsk.). Tradicionāli sporta spēļu noslēdzošais veids bija komandu stafete, kur par uzvarēja pilsētas pārvaldes komanda, otrajā vietā atstājot sporta centru, bet trešajā - "Dimdiņus".


Vienlaikus pieaugušo sporta spēlēm norisinājās arī bērnu sacensības, kur par balvu iegādi bija parūpējušies apdrošināšanas kompānija „Gjensidige Baltic".

Pievieno komentāru

Sports