Sacenšas novada čempionātos

Pagājušajā sestdienā Gulbenē notika Gulbenes novada vieglatlētikas čempionāts, kā arī čempionāts svaru bumbas celšanā. Vairāk foto šeit.

Sacensību mērķis bija noskaidrot Gulbenes novada sportiskāko pārvaldi un labākos sportistus gan vieglatlētikā, gan arī svaru bumbas celšanā, kā arī popularizēt sportu un aktīvu dzīvesveidu Gulbenes novadā.

Vieglatlētikā komandu kopvērtējumā par uzvarētājiem kļuva Gulbenes komanda, 2.vietu izcīnīja Jaungulbenes pagasts, 3.vietā ierindojās Lizuma pagasts, 4.vietā - Rankas pagasts, 5.vietā - Lejasciema pagasts un olimpisko sešnieku noslēdza Daukstu pagasts.

Vieglatlētikas sacensībās dalībnieki startēja trīs vecuma grupās - sievietes S grupā (1997.- 1978.gadā dzimušas), S I grupā (1977.- 1963.gadā dzimušas) un S II grupā (1962.gadā dzimušas un vecākas), vīrieši V grupā (1997.- 1973.gadā dzimuši), V I grupā (1972.- 1957.gadā dzimuši) un V II grupā (1956.gadā dzimuši un vecāki).

100 metru skrējienā S grupā 1.vietu izcīnīja Anda Kablukova (Beļava). S I grupā labāko rezultātu uzrādīja Ilona Grāvleja (Gulbene). S II grupā uzvaru izcīnīja Zaiga Baltā (Gulbene). Vīriešiem šajā disciplīnā V grupā ātrākais bija Linards Birznieks (Gulbene). V I grupā par uzvarētāju kļuva Ainārs Šķenders (Beļava). V II grupā 1.vieta - Vitālijam Platajam (Litene).

Arī 300 metru skrējienā S grupā labāko rezultātu uzrādīja A.Kablukova (Beļava). S I grupā par uzvarētāju kļuva Irita Bačka (Druviena). S II grupā uzvara - Vijai Kalniņai (Litene). V grupā ātrākais bija Jānis Paipals (Gulbene). V I grupā labākais rezultāts - Aivaram Začam (Jaungulbene). V II grupā uzvaru izcīnīja Jānis Ančs (Gulbene).

1500 metru skrējienā S grupā ātrākā bija Gundega Sebre (Daukstes). S I grupā uzvaru izcīnīja Inese Sirmā (Tirza). S II grupā 1.vieta - Edītei Sīlei (Litene). V grupā labākā rezultāta īpašnieks - Mairis Ābrams (Lejasciems). V I grupā ātrākais solis bija Antim Zundam (Gulbene). V II grupā uzvaru svinēja Vladimirs Kallass (Daukstes).

3000 metru skrējienā S grupā par uzvarētāju kļuva Dace Anča (Gulbene). S I grupā labākais rezultāts - Inesei Sirmajai (Tirza). V grupā uzvaru izcīnīja E.Galvans (Lejasciems). V I grupā ātrākais rezultāts - Antim Zundam (Gulbene). V II grupā 1.vieta - Jānim Supem (Tirza).

Tāllēkšanā S grupā 1.vietu izcīnīja Kintija Lieldiena (Jaungulbene). S I grupā vistālāk aizlēca Ilona Grāvleja (Gulbene). S II grupā par uzvarētāju kļuva Zaiga Baltā (Gulbene). V grupā vistālāk aizlēca Linards Birznieks (Gulbene). V I grupā labākais rezultāts bija Aivaram Začam (Jaungulbene). V II grupā uzvaras laurus plūca Ainārs Cvetkovs (Ranka).

Trīssoļlēkšanā S grupā labākais sniegums - Sandai Ragozinai. S I grupā 1.vietu izcīnīja Sandra Volodina. S II grupā 1.vieta - Maritai Platajai. V grupā uzvaru izcīnīja Mārtiņš Ribakovs (Druviena). V I grupā 1.vietu izcīnīja Uģis Aigars. V II grupā uzvara - Vitālijam Platajam.

Šķēpa mešanas disciplīnā S grupā uzvaru izcīnīja Agnese Melne. S I grupā labākais rezultāts - Solvitai Vīcupai. V grupā labākais sniegums - Jānim Pāvuliņam (Jaungulbene). V I grupā uzvaru izcīnīja Arnis Cāns (Jaungulbene). V II grupā par uzvarētāju kļuva Vladimirs Kallass (Daukstes).

Lodes grūšanā S grupā par uzvarētāju kļuva Dace Gulbe (Ranka). S I grupā labākais rezultāts - Lāsmai Gabdulļinai (Lejasciems). S II grupā lodi vistālāk aizgrūda Vija Kalniņa (Litene). V grupā uzvaru svinēja Jānis Pāvuliņš (Jaungulbene). V I grupā labākais rezultāts bija Dzintaram Poļakam (Stāmeriena). V II grupā uzvarēja Gunārs Pāvuliņš (Jaungulbene).

Diska mešanā S grupā 1.vietu izcīnīja Sanda Ragozina (Gulbene). S I grupā uzvaru izcīnīja Solvita Vīcupa. S II grupā labāko rezultātu uzrādīja Aina Pūce (Ranka). V grupā par uzvarētāju kļuva Ilvars Glāznieks (Jaungulbene). V I grupā 1.vietu izcīnīja Arnis Cāns (Jaungulbene). V II grupā labāko rezultātu uzrādīja Jānis Pērkons (Gulbene).

3 kilometru soļojumā S grupā ātrākais solis bija Ilmai Melnei (Lizums). S I grupā 1.vietu izcīnīja Irita Bačka (Druviena). S II grupā labākais rezultāts - Ņinai Jurciņai (Daukstes). V grupā uzvara - Aivaram Gjačam (Druviena). V I grupā 1.vieta - Vitālijam Deksnim (Lizums). V II grupā uzvaras laurus plūca Gunārs Rubenis (Gulbene).

3x100 metru stafetē S grupā 1.vietu izcīnīja Gulbenes komanda. Arī S I grupā labāko rezultātu uzrādīja gulbenietes. V grupā labāko sniegumu demonstrēja Beļavas komanda, savukārt V I grupā uzvaras laurus plūca Jaungulbenes komanda.

Par svaru bumbu celšanas čempionāta uzvarētājiem kļuva Jaungulbenes pagasts, 2.vietā ierindojās Gulbene, 3.vietu ieņēma Līgo pagasts, 4.vietā - Daukstu pagasts, 5.vietā - Rankas pagasts, 6.vietā - Stāmerienas pagasts. Individuālajā vērtējumā svaru kategorijā līdz 63 kilogramiem uzvarēja Artūrs Kravalis (Līgo). Svaru kategorijā līdz 73 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Dāvis Jermacāns (Jaunglbene).

Svaru kategorijā līdz 78 kilogramiem labāko rezultātu uzrādīja Gints Šķenders (Gulbene). Svaru kategorijā 85 kilogramiem par uzvarētāju kļuva Roberts Baškers (Gulbene). Svaru kategorijā līdz 95 kilogramiem nepārspēts palika Ilvars Glāznieks (Jaungulbene). Svaru kategorijā virs 95 kilogramiem uzvaru izcīnīja Alvis Makejevs (Jaungulbene).