Sacenšas pilsētas sporta spēlēs 4

Pagājušās nedēļas nogalē norisinājās "Gulbenes pilsētas sporta spēles 2011".

Sestdien, 9.jūlijā, Gulbenes slēpošanas un biatlona trasē jaunizveidotajā orientēšanās kartē notika miniorientēšanās sacensības bērniem un jauniešiem. Tika izdalītas trīs vecuma grupas zēniem un meitenēm: līdz 9 gadiem, 10 - 12 gadi, 13 - 15 gadi. Sacensībās tika pielietota elektroniskā atzīmēšanās sistēma "Sportident" un dalībnieki, saņemot karti, brīvi izvēlētā laikā, devās distancē. Jaunākajā grupā meitenēm uzvarēja Jaunpiebalgas jaunā orientieriste Aelita Traupele, bet otrajā vietā - Linda Sakoļska. Zēniem visātrāk distancē visus kontrolpunktus atrada Roberts Baraņņikovs, otrais - Alvis Apsītis un trešajā vietā - Sentis Fiļipovs. 9 -12 gadus vecu meiteņu grupā 1.5 kilometri garo distanci ar 8 kontrolpunktiem visātrāk veica Signe Sirmā, otrajā vietā - Arta Glāzere. Zēniem par uzvarētāju kļuva Kristers-Eduards Usārs, otrais - Artis Cepurītis, bet trešajā pozīcijā - Roberts-Raivo Putnis. Vecākajā grupā meitenēm 2 kilometru distancē uzvarēja Agneta Švarce-Švampāne.

Svētdien, 10.jūlijā, norisinājās riteņbrauksanas sacensības bērniem, kurās tika iekļauti ātruma un veiklības elementi. Tika izdalītas četras vecuma grupas: līdz 6 gadiem, 7 - 9 gadi, 10 - 12 gadi, 13 - 15 gadi.

Jaunākajā grupā meitenēm par uzvarētāju kļuva Līva Salmiņa, otrajā vietā - Annija Anča, bet trešo vietu ieguva jaunākā sacensību dalībniece Kate Estere Leišavniece.

Vecuma grupā no 7 - 9 gadiem meitenēm ātrākā un veiklākā bija Dita Elizabete Kandere, otrajā vietā -Līva Patrīcija Leišavniece, zēniem uzvarēja Reinis Ābeltiņš, otrais - Rolands Cīrulis. 10 - 12 gadīgo grupā meitenēm ātrākā bija Samanta Žavrida, otrā - Signe Sirmā, bet zēniem par uzvarētāju kļuva Valts Zaķis, otrajā pozīcijā - Lauris Rags. Vecākajā grupā uzvarēja Niks Kanders.

Vienlaikus sporta centra stadionā norisinājās vieglatlētikas sacensības, kas bija kā kontroltreniņš pirms šīs nedēļas nogalē tuvojošajām novada sporta spēlēm Litenē. Tika izdalītas divas vecuma grupas dāmām: S I - 1995.- 1972.g.dz., S II - 1971.g.dz. un vecākas, kā arī divas kungiem: V I - 1995.- 1967.g.dz. un V II - 1966.g.dz. un vecāki.

Trīssoļlēkšanā V I grupā par uzvarētāju kļuva Ivo Ķikusts, otrais - Alvis Šmidris, bet trešais - Elvis Bisenieks, V II grupā uzvarēja Vitālijs Deksnis. Tāllēkšanā vīriešu pamatgrupā labākais rezultāts Elvim Kamšam, otrajā vietā - I.Ķikusts, bet trešais - E.Bisenieks. Otrajā vecuma grupā uzvarēja V.Deksnis.

100 metru skrējienā ļoti atzīstams rezultāts un pirmā vieta - E.Kamšam, otrajā pozīcijā - A.Šmidris, trešais - Artūrs Krūmiņš, dāmām ātrākā bija Ieva Mezīte, bet otrajā vietā - Līga Svetlova. V II grupā uzvarēja V.Deksnis.

300 metru distancē labāko rezultātu uzrādīja A.Krūmiņš, otrais - Jānis Guobis, trešais - Dāvis Kārkliņš. S I grupā pirmajā vietā - L.Svetlova, otra - Kintija Bačka. V II grupā pie vēl vienas zelta godalgas tika V.Deksnis.

1500 metros V I grupā uzvarēja A.Šmidris, otrais - D.Kārkliņš. V II grupā uzvarētājs ir Vladimirs Kallass, bet dāmām ātrākā bija K.Bačka.

3000 metru distancē sievietēm par uzvarētāju kļuva Dace Anča, otrajā vietā - K.Bačka, V II grupā pirmais V.Kallass.

3 kilometru soļošanā vīriešiem visātrāk distanci veica Jurijs Gjačs, V II grupā zelta godalga - Guntim Balodim, bet otrajā vietā - Jānis Pērkons. Dāmām S I grupā uzvarēja Irita Bačka, otrajā pozīcijā - Ilma Melne, S II grupā pirmajā vietā - Anita Žavrida, bet otrā - Inese Zelča.

Lodes grūšanā vīriešiem sīvā cīņā par uzvarētāju kļuva Andris Leišavnieks, tikai par septiņiem centimetriem atpalika Jānis Pāvuliņš, trešajā vietā - I.Ķikusts. V II grupā par uzvarētāju kļuva Arnis Cāns, bet otrais J.Pērkons. Sievietēm uzvarēja Tatjana Ābeltiņa, bet S II grupā - I.Zelča.

Diska mešanā godalgotais trijnieks V I grupā: J.Pāvuliņš, Ilvars Glāznieks, Alvis Makejevs, V II grupā attiecīgi - A.Cāns, J.Pērkons. S I grupā uzvarēja T.Ābeltiņa, S II grupā - I.Zelča.

Šķēpa mešanas sacīkstē par uzvarētāju kļuva I.Ķikusts, otrais - J.Pāvuliņš, trešais - E.Kamšs, V II grupā pirmais - A.Cāns, otrais - V.Kallass, trešais - J.Pērkons. S I grupā uzvarēja T.Ābeltiņa, S II grupā pirmajā vietā - A.Žavrida.