Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sacenšas pilsētas ziemas sporta spēlēs (labots)

Pagājušās nedēļas nogalē notika Gulbenes pilsētas ziemas sporta spēles, kurās spēkiem mērojās dambretisti, galda tenisisti, novusa spēlētāji un zemledus makšķernieki. Sakarā ar auksto laiku distanču slēpošanas sacensības tika pārceltas uz šo piektdienu pulksten 15.00. Vairāk foto šeit un šeit

Sestdien sporta aktivitātes norisinājās sporta centrā. Galda tenisā vīriešiem šogad piedalījās mazliet pieticīgāks dalībnieku skaits nekā iepriekšējā gadā - 12 sportisti, kuri tika sadalīti divās apakšgrupās, no kurām trīs labākie iekļuva finālā. Vīriešu finālsacensībām kvalificējās Agris Koris, Dairis Neilands, Jānis Gibala, Aigars Žvīgurs, Andris Neilands un Mārtiņš Ribakovs. Fināls izvērtās ļoti spraigs un vietu sadalījums bija atkarīgs no savstarpējo spēļu iznākuma. Par uzvarētāju kļuva Aigars Žvīgurs, kurš četrās finālspēlēs no piecām izcīnīja uzvaru. Uz 2.-4.vietu ar vienādu punktu skaitu pretendēja trīs dalībnieki. Rezultātā otro vietu izcīnīja A.Neilands, trešajā pozīcijā - D.Neilands, bet ceturtais palika A.Koris.


Vēl sestdien galda tenisā sacentās sešas dāmas, kuras savstarpēji izspēlēja apli. Visās piecās spēlēs izcīnot uzvaras ar rezultātu 3:0, par čempioni kļuva iepriekšējā gada uzvarētāja Klinta Krama, otrajā vietā ar vienu zaudējumu - Vita Kore, trešā - Vaira Kalniņa.


Šogad bija arī jauniešu grupa, kurā spēkiem mērojās četri dalībnieki. Uzvarēja Rolands Neilands, otrajā pozīcijā - Andris Lēģeris, trešais - Rihards Ostrovs.


Novusā vīriešiem sacensībās piedalījās 11 sportisti, kas savstarpēji izspēlēja apli. Tā par uzvarētāju ar 17 punktiem (septiņām uzvarām un trīs neizšķirtiem) kļuva Jānis Āre. Par vienu punktu mazāk (sešas uzvaras, četri neizšķiri) bija Edgaram Vāgentrocim, viņam otrā vieta. Ar 15 punktiem (katram sešas uzvaras, trīs neizšķirti un viens zaudējums) uz trešo pozīciju pretendēja divi dalībnieki - Alberts Nartišs un Modris Cīrulnieks, tomēr savstarpējā mačā uzvarēja M.Cīrulnieks, tas nodrošināja viņam bronzas godalgu.


Piecu dāmu konkurencē par uzvarētāju ar trīs uzvarām un vienu neizšķirtu kļuva eksčempione Biruta Rukmane. Otro vietu ieguva Baiba Kostigova, viņai - divas uzvaras, viens neizšķirts un zaudējums, bet trešo pozīciju izcīnīja Sandra Birzone.


Jauniešu konkurencē pirmajā vietā - Kristers Brīvība, otrais - Kristaps Vītols, trešais - Dāvis Brīvība.


Dambretē sacentās 12 kungi un 2 dāmas. Vīriešiem par pilsētas sporta spēļu uzvarētāju ar 11 punktiem kļuva Andrejs Ābelīte, otrajā vietā ar 10 punktiem Jānis Bokalders, trešais ar 9 punktiem - Valdis Mass.
Dāmām uzvarēja Aina Ivanova, otrā - Līga Skudra.

 

Svētdien uz Ušura ezera ledus Gulbenes pilsētas sporta spēļu un Jaungulbenes pagasta atklāto sacensību ietvaros sacentās zemledus makšķernieki. (Foto vairāk šeit.) Vīriešiem par uzvarētāju kļuva Ilgonis Baltaisbrencis, viņa loms bija 1.700 kg, par 100 gramiem mazāks loms bija Jānim Baltaisbrencim, viņam otrā vieta, bet trešais Andris Krūmiņš - 1.010 kg.

 

Dāmām par izveicīgāko makšķernieci šogad kļuva Anda Baķe, viņas loms - 1.230 kg, otrā - Dace Lūse ar 0.950 kg lielu lomu, bet trešajā vietā Sarmīte Zvirgzdiņa - 0.500 kg.

 

Lielāko raudu - 0.050 kg izvilka sacensību absolūtais uzvarētājs I.Baltaisbrencis.

 

Pēc pamatsacensībām dalībniekiem tiek dota iespēja sacenties par titulu „ātrāko zemledus makšķernieku jeb pirmās zivs ieguvēju". Naskākais zemledus makšķernieks bija Oļegs Markss no Ilzenes.

 

Pievieno komentāru

Sports