Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sacenšas septiņos sporta veidos

Janvāra nogalē Ozolkalnā notika Beļavas pagasta kārtējās ziemas sporta spēles
Sacensībās notika septiņos sporta veidos: šahā, dambretē, šautriņu mešanā, tenisā, novusā, slēpošanā un florbolā. Beļavas pagasta sporta darba organizators Voldemārs Mezītis priecājas, ka sacensībās piedalījās daudz jauniešu.

Tenisā jauniešiem līdz 16 gadu vecumam 1.vietu izcīnīja Elvis Kamšs. Sievietēm 1.vietu izcīnīja Baiba Kostigova, vīriešiem - Mareks Smuška.  

Novusā sievietēm labākā bija S.Skopane. Vīriešiem 1.vietu izcīnīja Ojārs Sikaters.

 

Dambretē sievietēm labākais rezultāts Kristīnei Meņģo. Vīriešiem sīvās cīņās 1. līdz 3.vietu dalīja M.Smuška, Juris Bašķers un Sandris Kindzulis.

 

Šahā sievietēm uzvaru izcīnīja B.Rukmane. Vīriešiem uzvarēja M.Smuška.

 

Šautriņu mešanā sievietēm labākās bija Inese Brezinska, vīriešiem - V.Skopans.

 

Slēpošanā sievietēm labākos rezultātos uzrādīja Viktorija Savļaka, vīriešiem spēcīgākais A.Brezinskis.

Ļoti interesantas un azartiskas cīņas valdīja florbola sacensībās. Tajās startēja četras komandas. Spēcīgākā izrādījās komanda "Aivars", 2.vietā ierindojās komanda "Kaspars" un 3.vietā palika komanda "Jānis".

 

Sacensību noslēgumā uzvarētāji saņēma naudas balvas. Sacensību organizators par līdzekļiem sacensību norisei saka paldies Beļavas pagasta pārvaldei, par telpu izmantošanu un siltumu - Ozolkalna pamatskolas darbiniekiem, par sekretāres pienākumu veikšanu - Anitai Mezītei.

Pievieno komentāru

Sports