Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sacenšas smilšu volejbolā

Nedēļas nogalē Litenes un Gulbenes stadionos norisinājās Gulbenes novada un „Vidzemes Būvnieka” kausa izcīņas 4.posma sacensības smilšu volejbolā dāmām, kā arī Litenes kausa III posms kungiem.

Dāmām arī šajā posmā bija ieradušās 12 komandas, starp tām arī 2 no Alūksnes un 1 no Madonas. Tika izdalītas trīs apakšgrupas, bet par godalgotajām vietām cīnījās „LaMa”, „Mambo” un „Blusas”. Finālspēlēs noskaidrojās, ka 4.kārtā uzvarētāja komanda „Blusas” (Sanda Ragozina un Laura Puniņa), 2.vieta kaimiņienēm - „Mambo” no Madonas (Dairita Pulkstene un Baiba Lutere), 3.pozīcijā iepriekšējo posmu līderes – duets „LaMa” (Madara Umure un Laura Stradiņa).


Pamatturnīrs dāmām ir beidzies, tādējādi ir noskaidrotas tās komandas, kas 20.augustā Gulbenes stadionā cīnīsies par medaļām un kausiem. Finālam kvalificējās astoņas labākās komandas un tika vērtēti trīs labākie posmi. Kā pirmā ar 60 iegūtiem punktiem finālspēlēm kvalificējās komanda „LaMa”, 52 punkti – „Mambo”, ar 50 punktiem rangā trešās ir „Bites” (viņas ir arī S 35+ grupa), 50 punkti - arī komandai „Rūdža”, bet pēdējā posmā viņām - zemāka vieta, līdz ar to 4.pozīcija. 5.vietā pašreiz ar 40 punktiem ir duets „Tiina” (S 35+), 6. - “Gulbene 94” (J 18), 7. – „Optimistes”, 8. – “Gulbene 98” (J 18). Finālā vietu sadalījums būs atkarīgs gan no pamatturnīrā, gan finālspēlēs iegūto vietu summas.
Kungiem V 40 + grupā trešais posms bija pulcējis tikai trīs komandas. Uzvarēja Madona, 2.vietā - „Serve” (Vitālijs Platais, Ivars Kupčs un Gunārs Mačeks), 3. - Balvu „Shark”. Jāpiebilst, ka iepriekšējā dienā beidzās Balvu novada čempionāts pludmales volejbolā, kurā V 40+ grupā uzvarēja mūsu „Serve”.


Vīriešu pamatgrupā uz trešo kārtu bija ieradušās 10 komandas. Komandas tika sadalītas divās apakšgrupās, kuras izspēlēja „apli”. Uzvarēja duets „Madona” (Vasīlijs Trusovs, Rita Rubule), 2.vietā - „Kosmoss” (Kaspars Drīzulis un Didzis Stāvavens), 3. - Alūksnes trio „GR” (Guntars Freijs, Dzintars Adlers, Rihards Mihailovs).


Pagaidām uz kopvērtējumu kandidē 11 komandas, bet pēc diviem labākajiem posmiem līderos izvirzījusies komanda „Madona”, tad seko alūksnieši „GR”, 3.-4.vietā - „Kosmoss” un „Marķīzs”, tālāk „Animal” un „UGD”. Kungi medaļu komplektus sadalīs 27.augustā Gulbenes stadionā.
Turnīra organizatora Dzintara Vasiļjeva vārdā paldies stadiona darbiniekiem par labi sagatavotiem laukumiem un SIA „Vidzemes Būvnieks” (personīgi Jānim Boktam), savukārt Vitālijs Platais saka paldies Litenes pagastam.

Pievieno komentāru

Sports