Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sacenšas smilšu volejbolā

Svētdien Litenē norisinājās Gulbenes novada un Litenes kausa izcīņas sacensību smilšu volejbolā vīriešiem II kārta. Uz otro posmu bija pulcējies mazāks komandu skaits - senioru grupā četras komandas, bet vīriešiem pamatgrupā desmit komandas, iepriekšējā kārtā spēlēja attiecīgi sešas un četrpadsmit komandas.

Senioru konkurencē piedalījās volejbolisti no Balviem, Madonas, Gulbenes un Gulbenes/Alūksnes apvienotā komanda. Seniori spēlēja apli (katrs ar katru) līdz divu setu uzvarai. Par II kārtas uzvarētājiem tāpat kā pirmajā posmā kļuva madonieši, kas visās spēlēs uzvarēja ar rezultātu 2:0. 2.vietu šoreiz (pagājušajā posmā 3.vieta) ieguva Gulbenes/Alūksnes apvienotā komanda „Serve", kuras sastāvā spēlē Vitālijs Platais un Ivars Kupčs, viņi divas spēles uzvarēja ar 2:0, bet vienu zaudēja ar 0:2.
3.vietā pagājušās kārtas 2.vietas ieguvēji no Balviem „Medavuha", 4.vietā Gulbenes duets „Spriganie" Jānis Sudrabs un Ainārs Nogobods.


Jaunāko vīriešu konkurencē bija atbraukušās četras komandas no Madonas, savukārt uz šo posmu nebija ieradušies balvenieši, pārējās sešās komandas bija no Gulbenes novada.


Komandas tika sadalītas divās apakšgrupās, no kurām pirmās uzreiz iekļuva pirmajā četriniekā, bet otrās un trešās cīnījās „krustos" par iekļūšanu pusfinālā. Rezultātā pirmajā pusfināla krustā cīnījās komandas „Marķīzs" (Gulbene) un „Vāverīte" (Madona), ar rezultāti 21:16, uzvarēja „Marķīzs", bet otrajā pusfināla spēlē savā starpā tikās divas Madonas vienības „Romāns" un „Madona", šajā cīņā pārāka izrādījās komanda „Romāns".


Finālspēles norisinājās līdz divu setu uzvarai. Cīņā par trešo vietu ar rezultātu 2:1 „Vāverīte" pārspēja „Madonas" duetu. Spēlē par 1.vietu arī cīņa risinājās trīs setos, pirmo setu ar 21:17 uzvarēja „Marķīzs", otrajā ar 21:15 pārāki bija „Romāna" spēlētāji, viņiem arī pietika vairāk spēka pēdējam izšķirošajam setam, kuru uzvarēja ar 15:11. Tādējādi otrajā posmā uzvarēja Madonas komanda „Romāns", kas iepriekšējā kārtā bija trešā, 2.vietu ieguva Gulbenes duets „Marķīzs" (Dzintars Vasiļjevs un Kārlis Karolis), viņi iepriekšējā posmā bija otrie.


Sacensību galvenais organizators Vitālijs Platais saka paldies visiem atbraukušajiem volejbolistiem, Litenes pagasta pārvaldei, kā arī sekretārei Marutai Blumbergai un sacensību palīgorganizatoram Dzintaram Vasiļjevam.


III posms kungu komandām notiks 1.augustā Gulbenes stadionā, bet jau šosestdien II kārtā dāmas spēkiem mērosies Gulbenes smilšu laukumos.

Pievieno komentāru

Sports