Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sacenšas “Tautas stipriniekā”

Pagājušajā sestdienā Balvu pilsētas parkā pie estrādes notika spēkavīru iesācēju sacensību “Tautas stiprinieks 2011” otrais posms. Tajā piedalījās 22 dalībnieki, no tiem 8 gulbenieši.

Pirmais posms jūlija sākumā notika Gulbenē. Viens no sacensību organizatoriem Aigars Cīrulis “Dzirkstelei” stāsta, ka kopumā sacensību dalībniekiem bija jāizpilda pieci vingrinājumi – fermera pastaiga, balķu celšana, nēšu nešana, krucifikss, stafete. Pēc pirmajiem diviem vingrinājumiem sacensības turpināja desmit spēcīgākie puiši. “Tas tāpēc, lai sacensības neieilgtu. Gulbenē bija tāpat, ka pēc pirmajiem vingrinājumiem palika spēcīgākie puiši,” stāsta A.Cīrulis.


Sacensības vadīja un tiesāja mūsu spēkavīrs Andris Leišavnieks. Visspēcīgākais izrādījās valmierietis Edmunds Vjaters, savukārt Uvis Vasiļenko no Gulbenes novada izcīnīja 2.vietu. Arī kopvērtējumā viņš ir 2.vietā, bet 3.vietā - Deniss Haritesku no Alūksnes.
“Sacensībās viss noritēja tā, kā bijām ieplānojuši. Negaidījām Balvos tik lielu atsaucību. Ja pirmajā posmā Gulbenē piedalījās 23 sportisti, tad otrajā posmā tikai par vienu mazāk. Tas rāda, ka puišiem ir liela interese par šāda veida sacensībām. Bija doma organizēt arī trešo posmu, bet nebūs. Skatīsimies, kā būs nākotnē,” saka A.Cīrulis.


Sacensību organizatori saka paldies par atbalstu Gulbenes sporta centram, būvfirmai “RCI”, reklāmas darbnīcai “Kopa”, veikalam “Gigants LV” un Balvu novada pašvaldībai.

Vairāk foto šeit .

Pievieno komentāru

Sports