Sacenšas volejbolistes

Pagājušās nedēļas nogalē Gulbenes rajona sporta skolā norisinājās Latvijas volejbola federācijas rīkotās "Kausa izcīņas" zonas volejbola sacensības B grupas jaunietēm.

Pirmo vietu sīvā cīņā izcīnīja Gulbenes rajona Bērnu un jaunatnes sporta skolas Lizuma nodaļas 91.un 92.gadā dzimušās meitenes, kuras trenē Līvija Grīnberga.

Ar 3:0 (25:13; 25:22; 25:7) viņas pārspēja Ropažu komandas meitenes, tomēr ar 1:3 (22:25; 25:18; 16:25; 22:25) nācās atzīt Rīgas volejbola skolas meiteņu pārākumu.

Savukārt, RVS piekāpās Ropažu komandai, līdz ar to lizumnietes izcīnīja pirmo vietu un tiesības finālsacensībās cīnīties par 1.-5.vietu.

Komandas sastāvā spēlēja: Zane Žīgure, Madara Strade, Diāna Melle, Dārta Dīvāne, Dace Ose, Mairita Buklagina un Agnese Bajārune.

Rīgā Gulbenes II komanda (trenere Ārija Samsonova) ierindojās otrajā vietā un finālā cīnīsies par 6.-10.vietu.

Ļoti sīva cīņa gulbenietēm izvērtās ar Rīgas volejbola skolas komandu, tikai piektajā setā mūsu volejbolistes piekāpās rīdziniecēm (16:25; 16:25; 25:23; 25:16; 17:19).

Pārējās spēlēs tika izcīnītas uzvaras, ar 3:1 (25:22; 25:16; 15:25; 25:20) tika pārspētas Zvejniekciema meitenes, bet ar 3:0 Liepājas vienaudzes.

22.oktobrī spēkiem mērojās C grupas meitenes. Gulbenes I komanda (93.gadā dzimušas) Jelgavā 5 komandu konkurencē izcīnīja otro vietu, ar 2:0 pārspējot Limbažu, Liepājas un Jelgavas meitenes un ar 0:2 piekāpjoties Rīgas volejbola skolas vienaudzēm.

Savukārt Gulbenes II komanda (94.gadā dzimušās meitenes) Dundagā sešu komandu konkurencē ierindojās 3.vietā. Gulbenietes ar 2:0 uzvarēja Dundagas un Talsu meitenes, ar 0:2 piekāpās Zvejniekciemam, bet sīvā trīs setu spēlē atzina Cēsu sporta skolas meiteņu pārākumu.