Sacensības būs tradicionālas 1

Daukstu pagasta Staros 30.maijā notika sacensības gada tenisā dubultspēlēs vīriešiem. Piedalījās deviņi spēlētāju pāri no četriem novadiem. Piedalījās sacensībās arī pieci jaunieši.

Pirmo vietu dubultspēlēs galda tenisā ieguva Agris Koris un Aigars Žvīgurs (abi no Gulbenes), otrajā vietā - Jānis Gibala un Dzintars Abakoks (abi no Gulbenes), trešajā vietā - Andris Neilands un Dainis Neilands (abi no Gulbenes).  

Rosināsim, lai nākamajās dubultspēļu sacensībās galda tenisā Staros piedalītos arī dāmu komandas. Šādas sacensības Staru sporta zālē turpmāk notiks katra mēneša pēdējā trešdienā pulksten 18.00.

Sacensībām gada tenisā dubultspēlēs Staros ir tradīcijas. Šādu sacensību organizēšanā iniciatīvu savulaik izrādīja starēnietis Nauris Skara, kurš izveidojās par labu spēlētāju, kā arī bija ieinteresēts piedalīties sacensību organizēšanā un materiālā atbalstā.

 

Lūk, uzvarētāji dubultspēlēs galda tenisā laika posmā no 2003. Līdz 2008.gadam: 2003.gadā - A.Neilans un Edmunds Kleins (abi no Gulbenes), 2004.gadā - Arnis Šahno un Jānis Kalniņš (abi no Madonas), 2005.gadā - N.Skara un Jānis Cīrulis (no Rīgas), 2006.gadā - A.Šahno un J.Kalniņš, 2007.gadā - N.Skara un Olga Kartuzova (Rīga), 2008.gadā - O.Kartuzova un Oļegs Kartuzovs (abi no Rīgas).

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports