Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sacentīsies novada ģimenes

Ģimenes dienas laikā 19.maijā Gulbenes novada Izglītības, kultūras un sporta nodaļa sadarbībā ar Gulbenes sporta centru, vēloties stiprināt novada ģimenes, organizē ģimeņu sporta spēles.

Sacensībām var pieteikt ne vairāk kā divas ģimenes no vienas pagasta pārvaldes, no Gulbenes pilsētas - ne vairāk kā četras ģimenes. Ģimeni pasākumam piesaka pagastu pārvaldes sporta darba organizators līdz 14.maijam pa e-pastu: "sporta.centrs@gulbene.lv" vai pa tālruni, informējot sacensību tiesnešus.

 

Komandā var būt neierobežots dalībnieku skaits, taču katrā sacensību veidā startē divi pieaugušie un divi bērni. Komandā jābūt vismaz vienam 6 līdz 12 gadus vecam bērnam. Katrai komandai ir jāparūpējas par vienotu noformējumu.

 

Dalībnieku reģistrācija un sacensību izloze notiks sporta centra vestibilā no pulksten 10.00 līdz 10.20. Pulksten 10.20 paredzēta atklāšanas parāde. Sacensību sākums - pulksten 10.30.

 

Dalībnieki sacentīsies lidojošā šķīvīša mešanā, minigolfā, riņķu mešanā, soda metienos grozā, "Boccia" sacensībās, lēcienos ar lielo auklu, kā arī ģimeņu stafetē. Ārpus vērtēšanas dažādās sporta aktivitātēs būs iespējams mēroties spēkiem arī mazākajiem dalībniekiem.

 

Vairāk informācijas, zvanot sacensību tiesnešiem Ziedonim Lazdiņam pa tālruni 26470022 un Dacei Ančai pa tālruni 29295359.

 

Pievieno komentāru

Sports