Sacentīsies uz Ludza ezera ledus

Autosportisti, tostarp arī mūsu rajona pārstāvji, uz Ludza ezera rīt, 21.februārī, sacentīsies pirmajā šāgada sezonas "Auto Stils" rallija supersprintā "Vidzemes ziema 2009".

Uz ezera vairāku kilometru garo un meistarībā prasīgo ātrumposmu sportisti veiks 3 reizes. Labākais katrā klasē tiks noteikts, summējot divu labāko braucienu rezultātus. Ziemas "Auto Stils" supersprintā klašu iedalījums ir izveidots pēc iespējas demokrātiskāks, lai ikviens, kurš vēlas pārbaudīt savu meistarību uz ezera ledus, var sacensties līdzīgos apstākļos. Automašīnas ar standarta riepām bez radzēm un ar radzēm iedalās klasēs pēc piedziņas un riepu veida. Papildus ir izveidotas klases projektā „Rallijsprints 2010", kur sportisti var startēt ar sporta ziemas riepām, tā dēvētajām "treniņriepām". Šīs riepas tiek aprīkotas ar standarta radzēm, bet to skaits ir būtiski lielāks salīdzinājumā ar standarta ziemas riepu.

 

Līdzīgi kā 2008.gada supersprintos, savu dalību „Vidzemes ziema" pasākumā ir pieteikuši virkne aktuālo rallija, rallijsprinta un citu čempionātu dalībnieki un čempioni. Pieci dalībnieki ieradīsies arī no Lielbritānijas.

 

Rallija supersprints ir demokrātisks un pieejams veids, kā autosporta entuziastiem un faniem salīdzināt savas spējas ar pieredzējušiem meistariem un čempioniem.

 

"Auto Stils" rallija supersprinta 1.sekcijas starts tiks dots pulksten 9.30 pie viesu nama „Zušu nams", Ludza ezera krastā. Plašāku informāciju par supersprintu var atrast mājas lapā "www.autosport.lv".

Pievieno komentāru

Sports