Šaha turnīrā - sīvas cīņas

Gulbīša vidusskolā sestdien, 30.aprīlī, notika šaha turnīrs skolēniem. Sacensību organizators Jānis Ļoļāns informē, ka šoreiz dalībnieku skaits nebija liels, sacentās tikai 12 dalībnieki.

Jaunākajā grupā notika sīva cīņa par uzvaru starp Tilžas vidusskolas šahisti Rebeku Ločmeli un Gulbīša vidusskolas jauno šahistu Rolandu Priedeslaipu. Sacensību beigās visi rādītāji abiem bija vienādi un, lai noteiktu uzvarētāju, bija jāspēlē divu partiju papildmačs, kuru ar 2:0 uzvarēja Rolands. 3.vietā ierindojās Rolanda klasesbiedrs Sandis Sirmais.  

Vislielākais dalībnieku skaits bija vidējā grupā. Ar vienādu punktu skaitu sacensības beidza Austris Šalajevs (Tilžas vidusskola, Balvu novads) un Kārlis Putniņš (Gulbīša vidusskola). Uzvara savstarpējā spēlē un 1.vieta Austrim. 3.vietu ieguva Tilžas vidusskolas šahists Jānis Pujats.

 

Vecākajā grupā bija tikai viens pārstāvis Māris Apsītis (Gulbīša vidusskola), viņš spēlēja ar vidējās grupas dalībniekiem, un tur viņam izdevās gūt tikai divas uzvaras astoņās spēlēs. Mārim gan ir neliels attaisnojums, jo viņš vairāk spēlē dambreti un šahs ir tikai hobijs.

Pievieno komentāru

Sports