Šahs: notiek novada atklātā turnīra otrā kārta

Gulbenes sporta centrā sestdien,12.oktobrī, notika Gulbenes novada atklātā turnīra šahā otrā kārta, informē sacensību tiesnesis Jānis Ļoļāns.

Dalībnieku skaits šoreiz bija neliels, un visi šahisti bija Gulbenes novada pārstāvji. Lai arī spēlētāju bija maz, cīņas pie šaha galdiņiem izvērtās ļoti spraigas, jo pirmais trijnieks noskaidrojās tikai pēc pēdējās izspēlētās kārtas.

1.vietu ar 4 punktiem izcīnīja Jānis Bokalders, 2.vietu arī ar 4 punktiem, bet sliktāku koeficientu izcīnīja Andris Šūpols, 3.vietā ar 3,5 punktiem ierindojās Aivars Aizkalnietis.

Pēdējā šaha kārta notiks decembra otrajā sestdienā.

Olimpiskais sešnieks pēc divām kārtām ir šāds: 1.vieta - Aivars Aizkalnietis (9,5 punkti), 2.vieta - Mareks Smuška (7 punkti), 3.vieta - Jānis Bokalders (7 punkti), 4.vieta - Andris Šūpols (6 punkti), 5.vieta - Alvils Pētersons (6 punkti), 6.vieta - Jānis Irbe (4,5 punkti).