Šajā reizē vēl uzvarēja Valmiera 1

Latvijas Basketbola līgas ietvaros Valmierā sestdien, 15.novembrī, Buki tikās ar Vamieras basketbola komandu.

Pēc pirmajiem neveikmīgajiem uzbrukumiem mājinieki tomēr pirmie atklāja rezultātu un, lai arī pirmo ceturtdaļas pusi bija izvirzījušies nelielā vadībā ar +3, līdz ceturtdaļas 8.minūtei tika panākts neizšķirts, un pēdējās sekundēs Edmunda Gabrāna soda metieni izvirzīja Bukus vadībā 19:21. Jansona kontā pēc pirmajām desmit minūtēm - 11 punkti.

Otro ceturtdaļu Buki uzsāka pārliecinoši (19:25). Un arī lielais piezīmju birums, kā arī tehniskā piezīme netraucēja Bukiem saglabāt pārsvaru un veiksmīgi noslēgt pirmo puslaiku. Jansona slam dunk pieliek punktu otrās ceturtdaļas iznākumam 33:39 - Buki vadībā.

Trešās ceturtdaļas otrā pusē valmieriešiem izdevās lauzt spēles gaitu. Līdz pat 5.minūtei gulbenieši vēl atradās vadībā par 6 punktiem. Divas minūtes pirms ceturtdaļas beigām mājinieki panāca neizšķirtu un izvirzījās jau vadībā 57:53.

Līdz pat spēles pēdējai minūtei Valmieras komandai izdevās noturēt pārsvaru, ko bija iekrājuši pēdējās ceturtdaļas pirmajā pusē. Pēc Buku pieprasītā minūtes pārtraukuma 4. minūtē mūsējiem izdodas izrāviens 7:1. 35 sekundes pirms spēles beigām Gabrāns realizē fantastisku tālmetienu un visbeidzot samazina pārsvaru līdz minimumam (69:68).

Spēles pēdējās sekundēs pašu pieļautās kļūdas uzbrukumos neļāva vēlreiz izvirzīties vadībā - spēles gala rezultāts 73:68.

Valmiera - ASK/Buki 73:68 (19:21; 14:18; 24:14; 16:15).

ASK/Buki: Jansons 21p.+9AB, Brūniņš 16p.+10AB, Rauza 16p., Gabrāns 10p., Rudzītis 4p., Kļaviņš 1p..

Varbūt laikraksta korespondenti varētu pacensties un nopublicēt orientēšanās sacensību GULBENE-2008 kopvērtējumu.

pirms 10 gadiem, 2008.11.17 23:28