Sāk īstenot projektu par meiteņu futbola atjaunošanu Gulbenē

Gulbenes meiteņu futbola tradīciju un panākumu vēsture Latvijā ir zināma un vērā ņemama. Gulbenietes ir bijušas vairākkārtējās Latvijas jaunatnes čempionātu uzvarētājas un medaļu ieguvējas. Ir bijuši panākumi valsts Skolu kausa finālsacensībās, kā arī godalgotās vietas pieaugušo un jaunatnes Olimpiādēs. Gulbenietes ir spēlējušas dažādu vecumu Latvijas jaunatnes izlasēs. Daudzas no viņām joprojām spēlē Latvijas futbola čempionātā, vairākas pārgājušas uz citiem sporta veidiem (piemēram, bijušās Gulbenes futbolistes spēlē Latvijas regbija izlasē). Visi meiteņu futbola panākumi saistīti ar jau aizsaulē aizgājušo treneri Borisu Jamkoviju un ar Daini Tašiņu, kurš tagad strādā ar jaunajiem futbolistiem lielākajā Latvijas jaunatnes futbola klubā “Super Nova” (Rīga).

Biedrība FB "Gulbene 2005" sadarbībā ar Latvijas Futbola federāciju maijā sāk īstenot projektu par meiteņu futbola atjaunošanu Gulbenē. Uz treniņiem tiek aicinātas 2007.-2009.g. dzimušās meitenes. Pirmā tikšanās būs Gulbenes sporta centra stadionā (Skolas ielā 12a) 16.maijā pulksten 14.00, otrā tikšanās - 18.maijā pulksten 14.00. Nākamie divi treniņi - 23.un 25.maijā pulksten 18.00. Treniņus vadīs Mareks Kozlovskis (tālrunis 25401971).

Visas meitenes, kurām ir vēlme izmēģināt spēkus futbolā, lūdzam ierasties uz treniņiem. Aicinām meiteņu vecākus atbalstīt šo jauno izaicinājumu un veicināt topošās jaunās futbolistes ierasties nodarbībās.

Pievieno komentāru

Sports