Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sākas reģistrācija Jūrmalas velomaratonam

Sporta pasākumu aģentūra Alpha Baltic Sport sākusi dalībnieku reģistrāciju visai 2012. gada Jūrmalas sporta maratonu sērijai, sākot ar 19.maijā plānoto Jūrmalas velomaratonu. Mājas lapā www.maratoni.lv ir iespējams reģistrēties katrām šā gada sporta sacensībām atsevišķi, kā arī iegādāties komplekso piedāvājumu visām sezonas sacensībām un sacensties par rezultātu kopvērtējumā.

 

Trešā Alpha Baltic Sport organizēto vasaras sporta maratonu sezona Jūrmalā tiks atklāta 2012. gada 19. maijā ar starptautiskajām velosacensībām Jūrmala Grand Prix 2012 un SMScredit.lv Jūrmalas velomaratonu. Jūrmala Grand Prix 2012 ir iekļautas Starptautiskās riteņbraukšanas savienības (UCI) Europe Tour 1.1 klasē un pulcēs Latvijā vienkopus UCI profesionālās kontinentālās komandas, sportistus no Eiropas spēcīgākajām un abām Latvijas profesionālajām riteņbraucēju komandām. Savukārt SMScredit.lv Jūrmalas velomaratons pulcēs ikvienu interesentu, kuram patīk aktīvais dzīvesveids.  

2012. gada maratonu sērija norisināsies lielākajā Baltijas valstu kūrortpilsētā Jūrmalā, kas ir Baltijā populārākais kūrorts, ar starta/ finiša zonu pašā Jūrmalas sirdī pie Dzintaru koncertzāles. Pateicoties Jūrmalas sporta maratonu atbalstītājiem, visiem bērniem vecumā līdz 12 gadiem, ja viņi būs laicīgi piereģistrēti sacensībām, būs iespēja bez maksas startēt 14 km Ģimenes distancē. Jāpiebilst, ka bērniem būs iespēja ne tikai sportot, bet arī piedalīties dažādās atrakcijās visas dienas garumā.

 

19.maija Jūrmalas sporta maratonu atklāšanas pasākums būs svētki ne tikai lieliem, bet arī maziem, turklāt ne tikai sportistiem, bet arī visiem aktīvā dzīvesveida entuziastiem. Ikvienam būs lieliska iespēja vērot pasaules klases velosportistu sniegumu pirms sava starta 60 km garajā Skandi Motors tautas distancē vai arī 14 km garajā Ģimenes braucienā.

 

Jūrmalas velomaratona kopējā balvu fonda vērtība ir 4500 EUR (3162 lati), kā arī kausi 1.vietas ieguvējiem katrā vecuma grupā un komandu kopvērtējumā un vērtīgas balvas no atbalstītājiem. Jūrmala Grand Prix 2012 balvu fonds būs 8686 EUR (6105 lati), šajās sacensībās naudas balvas saņems pirmo 20 vietu ieguvēji.

 

Jāatgādina, ka 2011. gada sezonā Alpha Baltic Sport organizēja sešas starptautiskas sporta sacensības, to skaitā lielākās skrituļslidošanas sacensības Latvijā. Šogad sacensības paredzētas četros dažādos sporta veidos - šosejas riteņbraukšanā, skrituļslidošanā, kalnu velo braukšanā jeb MTB un skriešanā. Daļa no 2012. gadā vasarā Alpha Baltic Sport rīkotajiem maratoniem ir iekļauti starptautiskos kalendāros, un daļai no sporta maratoniem ir piešķirts Latvijas čempionāta statuss.

 

Distances

Ikviens dalībnieks 2012. gada 19. maija SMScredit.lv Jūrmalas velomaratonā var izvēlēties distanci, kas būs viņam pa spēkam: pašiem izturīgākajiem piedāvājam startēt 126 km sporta distancē, amatieriem un uzņēmumu komandām - Skandi Motors tautas distancē (60 km), bet ģimenēm un bērniem - 14 km distancē, kurā nav vecuma ierobežojumu.

 

Dalībnieku reģistrācija

Dalībai SMScredit.lv Jūrmalas velomaratonā iespējams pieteikties, reģistrējoties oficiālajā mājas lapā www.maratoni.lv, City Fitness sporta klubos vai veikalu tīkla Fans veikalos līdz 16. maijam. Ja dalībnieki vecumā līdz 12 gadu vecumam būs reģistrējušies līdz norādītajam datumam, tad 14 km distancē varēs startēt bez maksas.

 

Velomaratonam visizdevīgāk reģistrēties līdz 26. aprīlim, kad dalības maksa būs zemāka: 12 LVL sporta distancei, 8 LVL tautas klases distancei un 5 LVL ģimenes distancei. Reģistrējoties pēc 27. aprīļa līdz norādītajam sacensību organizatoru datumam, dalības maksas būs attiecīgi 15 LVL, 10 LVL un 7 LVL. Reģistrējoties sacensību dienā uz vietas Jūrmalā, sporta klases dalībniekiem būs jāmaksā 20 LVL, tautas klases velobraucējiem 15 LVL, bet ģimenes distances pārstāvjiem 10 LVL.

 

Uzņēmumu komandām (sākot no četriem dalībniekiem), kuras reģistrēsies SMScredit.lv Jūrmalas velomaratonam līdz 2012. gada 11. maijam, ir iespēja saņemt 30 procentu atlaidi dalības maksai.

 

2012. gada pasākumu kalendārs:

 

19. maijā - Jūrmala Grand Prix, UCI 1.1 kategorija

 

19. maijā - SMScredit.lv Jūrmalas velomaratons

 

5. augustā - Spices skrituļslidošanas maratons

 

26. augustā - Jūrmalas MTB maratons

 

9. septembrī - Skriešanas pusmaratons

 

Plašāka informācija un reģistrācija mājaslapā www.maratoni.lv

Pievieno komentāru

Sports