Salidojumā saņem LSVS 50.sporta spēļu kausu par 3.vietu kopvērtējumā

Rīgā, Lielajā Ģildē, 30.novembrī notika Latvijas Sporta veterānu 50.jubilejas sporta spēlēm veltīts salidojums, kurš pulcēja nepieredzētu dalībnieku skaitu. Svinīgajā pasākumā populārā radio un sporta žurnālista Gunāra Jākobsona vadībā sveica LSVS 50.sporta spēļu uzvarētāju komandas, 2013.gada Pasaules senioru sporta spēļu, Pasaules, Eiropas veterānu čempionātu medaļas izcīnījušos Latvijas sportistus, kā arī pilsētu, novadu sabiedriskos brīvprātīgos aktīvistus, sporta tradīciju stiprinātājus un organizatorus.
Pasākuma dalībniekus uzrunāja LSVS prezidents Daumants Znatnajs.

Uz salidojumu devās arī Gulbenes novada sportisti, kuri ar labiem panākumiem startē dažādās sacensībās un aktīvi organizē dažādus sporta pasākumu Gulbenes novadā.

LSVS 50.sporta spēļu komandu vērtējumā tāpat kā iepriekšējā gadā Gulbenes novads izcīnīja godalgoto trešo vietu, par ko saņēma kausu. 

Ar goda zīmi vai goda diplomu tika apbalvoti ilggadīgie sporta aktīvisti-jubilāri, Pasaules un Eiropas veterānu čempionātu un sporta spēļu laureāti, veterānu sporta organizatori:

Gunārs Rubenis par atzīstamiem sasniegumiem vieglatlētikā un veterānu sporta attīstīšanā un veicināšanā Gulbenes novadā. LSVS veterānu sporta spēļu daudzkārtējs uzvarētājs. 2013.gada Eiropas veterānu vieglatlētikas čempionāta Čehijā, Upicē dalībnieks.

Jānis Ančs par veterānu distanču slēpošanas attīstības veicināšanu Gulbenes novadā. LSVS veterānu sporta spēļu vairākkārtējs godalgoto vietu ieguvējs distanču slēpošanā un vieglatlētikā.

Harijs Āboliņš par izciliem sasniegumiem vieglatlētikā. Pasaules veterānu sporta spēlēs Itālijā, Turīnā 10 kilometru soļošanā I vieta V 65 grupā. LSVS veterānu sporta spēlēs vairākkārtējs uzvarētājs soļošanā.

Ņina Jurciņa par atzīstamiem sasniegumiem vieglatlētikā. LSVS 50.veterānu sporta spēļu godalgoto vietu ieguvēja soļošanā. 2013.gada Eiropas veterānu vieglatlētikas čempionāta un Pasaules veterānu sporta spēļu dalībniece.

Pēteris Borodkins par sasniegumiem distanču slēpošanā.

Ivars Zariņš par atzīstamiem sasniegumiem orientēšanā. LSVS 50.veterānu sporta spēļu uzvarētājs orientēšanā V 65 grupā.

Arnis Cāns par atzīstamiem sasniegumiem vieglatlētikā un sporta attīstības veicināšanu Gulbenes novadā. LSVS 50.veterānu sporta spēļu uzvarētājs vieglatlētikā.

Vitālijs Platais par veterānu volejbola attīstības veicināšanu Gulbenes novadā un sportiskajiem sasniegumiem.

Aivars Blauvs par veterānu futbola attīstības veicināšanu Gulbenes novadā. LSVS 50.veterānu sporta spēļu uzvarētājs minifutbolā.

Solvita Vīcupa par veterānu volejbola attīstības veicināšanu Gulbenes novadā. LSVS 50.veterānu sporta spēļu II vietas ieguvēja pludmales volejbolā.


Pasākumā sirsnīgi izskanēja svētku koncerts, kuru sniedza maestro Raimonds Pauls un Viktors Lapčenoks.

Pievieno komentāru

Sports