“Sarmā 2020” tiksies visi Baltijas rallija braucēji

8.februārī ieplānots rallijs “Sarma 2020”, kuram šogad ir 45.jubileja. Viens no sacensību organizatoriem Jānis Sniedzāns stāsta, ka 2020.gadā sacensības apvienos Latvijas, Igaunijas un Lietuvas rallija čempionātus un būs arī rallija kausa ieskaites “RK Historic” un Latvijas rallijsprinta čempionāta posms.


“Mums ir šie trīs čempionāti kopā. Tas jau ir tas svarīgākais šoreiz, jo tiksies visi Baltijas rallija braucēji. Tāds vēl nav bijis, ka visu trīs valstu čempionātu dalībnieki ir tikušies vienā rallijā,” saka J.Sniedzāns.


Sacensību svinīgā atklāšana plānota pie Gulbenes kultūras centra 7.februāra vakarā. J.Sniedzāns norāda, ka svinīgās atklāšanas organizēšanā palīgā šogad nāk pašvaldības Kultūras pārvalde. “Bet, kas tur notiks, lai pagaidām paliek neatklāts,” norāda J.Sniedzāns.

Rallija “Sarma” trasi veidos astoņi ātrumposmi, kuru kopējais garums pārsniegs 100 kilometrus.


Zināms, ka “Rally Alūksne 2020” organizatori ir koriģējuši rallija kalendāru, pārceļot janvārī plānotās sacensības uz 21. un 22.februāri. J.Sniedzāns norāda, ka sacensību pārcelšana, protams, visu sarežģī - gan organizatoriem, gan braucējiem. “Bet laika apstākļi ir tādi, kā ir, un tur neviens neko nevar izdarīt. Ja februārī arī būs dubļi, protams, rallijs nenotiks. Vēl ir piecas nedēļas līdz rallijam, un mēs pagaidām par to nedomājam,” saka J.Sniedzāns.


Šobrīd Latvijas rallija čempionāta oficiālajā vietnē autorally.lv ir publicēta visa nepieciešamā dokumentācija un ir uzsākta sportistu pieteikumu pieņemšana, savukārt Gulbenes pusē ar atplestām rokām tiek gaidīts sals un sniegs.

Plašāku informāciju par naktsmītnēm meklējiet Gulbenes novada tūrisma informācijas vietnē www.visitgulbene.lv. Rallija Sarma jaunumiem iespējams sekot līdzi Facebook un Twitter, savukārt rallija gids un cita oficiālā informācija ir atrodama www.autorally.lv.
Pievieno komentāru

Sports