Sarunas turpinās ar pieciem vīriešu basketbola izlases trenera amata kandidātiem

Latvijas Basketbola savienības (LBS) valde šodien nolēma pilnvarot valdes locekli Edgaru Šnepu turpināt sarunas ar pieciem potenciālajiem Latvijas vīriešu izlases galvenā trenera amata kandidātiem.

"Starp kandidātiem ir gan Latvijas, gan ārvalstu speciālisti ar nopietnu pieredzi trenera darbā, kuri būtu spējīgi sapulcināt un vadīt spēcīgu treneru komandu, kā arī iegūt nopietnu autoritāti vadošo spēlētāju acīs, lai pilnīgāk izmantotu viņu potenciālu," informē LBS Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļas vadītājs Jānis Palkavnieks.

 

Viņš norāda, ka sarunu procedūrā tiks noskaidrots atalgojuma līmenis, laiks, kurā treneris var uzsākt darbu ar izlasi un redzējums attiecībā uz treneru kolektīvu, kā arī redzējums par izlases potenciāla pilnīgāku izmantošanu. Sarunās ar kandidātiem tiks ņemtas vērā LBS nākamā gada budžeta iespējas.

 

"Valde arī nolēma neatklāt kandidātu vārdus, lai potenciālajiem treneriem neradītu neērtas un sarežģītas situācijas pašreizējās darba vietās," piebilst J.Palkavnieks.

 

"Mēs nemeklējam treneri starp bezdarbniekiem, skatamies reālu praktizējošu profesionāļu virzienā, kuriem šobrīd ir saistības kādā klubā", situāciju skaidro LBS prezidents Ojārs Kehris.

 

Nākamajā valdes sēde, kas notiks 1.decembrī, turpinās izvērtēt kandidātus.

Pievieno komentāru

Sports