Šautriņmešanā - godalgas 1

Gulbenes novada šautriņmetēji, kas pārstāv sporta klubu “Šķēps”, ar panākumiem startē dažādās šautriņmešanas sacensībās.

Pagājušās nedēļas nogalē Saulkrastos norisinājās starptautiskās šautriņu mešanas sacensības “Saulkrastu kauss”, kur startēja arī Gulbenes novada šautriņmetēja Zeltīte Strade.

Saulkrastos pulcējās 43 kungi un 22 dāmas no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Šie bija otrie šīs sezonas Latvijas un Baltijas reitinga mači. Dāmu konkurencē finālā tikās divas Latvijas izlases dalībnieces – daudzkārtējā Latvijas un arī Saulkrastu čempione Z.Strade un vaiņodniece Irēna Bauze. Sīvā cīņā Z.Strade piekāpās pretiniecei un ieguva 2.vietu. Kungu konkurencē Juris Aleksāns ieņēma 16.vietu.

Gulbenes sporta kluba “Šķēps” šautriņmetēji sacensībās startēja arī 6. un 7.augustā. Tas bija “Priekules kauss 2016”, kas Priekulē norisinājās jau 14. reizi. Sacensībās piedalījās 18 dāmas un 42 kungi. Dāmām uzvaras laurus individuāli plūca Z.Strade. Arī pāru sacensībās kopā ar Mariju Ružāni Zeltītei – 1.vieta. Kungu konkurencē J.Aleksāns ieņēma 9.vietu. Pāru sacensībās viņam kopā ar Andri Medni no Limbažiem – 5.vieta.

Septembra vidū (17. un 18.septembrī) Gulbenes novada šautriņmetēji Z.Strade, Aldis Strads un J.Aleksāns dosies uz Baltijas komandu čempionātu Lietuvā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

???

Vai jūsu klubā ir tikai 3 biedri? Azbesta veceneir jūsu kompanijaa.

pirms 4 gadiem, 2016.08.24 20:47

Sports