Šautriņmešana: piedalīsies Eiropas kausā

Gulbenes sporta klubs “Šķēps” pēc piecu gadu pārtraukuma šogad atsācis aktīvāk darboties šautriņmešanā.

Kluba valdes loceklis Juris Aleksāns stāsta, ka klubā šobrīd darbojas šautriņmetēji no Lizuma, Stāmerienas, Ozolkalna, Rankas, Gulbenes un Limbažiem. Piedaloties sacensībās, kluba pārstāvjiem jau ir izdevies gūt arī godalgotas vietas. Vecpiebalgas 2015./ 2016.gada sezonas kausa kopvērtējumā Zeltīte Strade izcīnīja 3.vietu, godalgas ir izcīnītas arī Gulbenes novada rīkotajās sacensībās. Sīvi cīnoties ar šautriņmetēju komandām no Vecpiebalgas, Valmieras, Cēsīm, Madonas, Smiltenes, Viļāniem un Jēkabpils, ir izcīnīta arī viena no trim ceļazīmēm uz Baltijas valstu komandu čempionātu, kas 17. un 18.septembrī norisināsies Lietuvā. Uz šo čempionātu dosies mūsu novada komanda 6 cilvēku sastāvā – 4 kungi un 2 dāmas. Z.Strade savukārt ir iekļauta arī Latvijas dāmu izlases sastāvā dalībai 2016.gada Eiropas kausā, kas no 20. līdz 24.septembrim norisināsies Nīderlandē.

“Ja kāds vēlas pievienoties mums, laipni gaidīsim! Pagaidām gan mums vēl nav pastāvīgas vietas treniņiem, taču ceram, ka nākamgad šo jautājumu izdosies atrisināt. Liels gandarījums ir par atbalstītājiem – novada pašvaldību un uzņēmējiem. Diemžēl ar katru gadu palielinās dalības maksas sacensībās un arī uzturēšanās sacensību vietās, tādēļ esam ļoti pateicīgi viņiem par atbalstu,” saka J.Aleksāns.

Šosestdien šautriņmetēji plāno doties uz sacensībām Vecumniekos, augustā paredzēta dalība Priekules kausā un Saulkrastu kausā, septembrī – Baltijas valstu komandu čempionātā un Eiropas kausā un oktobrī – sacensībās “Latvia Open 2016”.

Pievieno komentāru

Sports